fabrika hotel ****

fabrika hotel ****fabrika hotel ****
fabrika hotel ****


Informace o hotelu:

DÁT HOTELU HLAS
Kategorie: 4**** congress
Lokalita: Kraj Vysočina
 

Kapacita:

Single 1
Double 16
Suite 1
Školicí místnost 180
Restaurace 80
Kongresový sál 180
Salonek 20
 

Vybavení pokojů:

Internet ANO
Klimatizace ANO
Minibar ANO
Satelitní televize ANO
Trezor ANO
Nekuřácké pokoje ANO
 

Nabízené služby:

Bar ANO
Letní terasa ANO
Taneční klub ANO
Concierge ANO
Sauna ANO
Masáže ANO
Parkoviště ANO
Garáž ANO
Bezbariérový přístup ANO
Sekretářské služby ANO
Whirlpool ANO
Fitness ANO
Jízda na koni ANO

Školní 511, Humpolec, 36901
Telefonní kontakt:565 302 010
E-mail:recepce@fabrikahotel.cz
www.fabrikahotel.cz

Popis hotelu:

Designový fabrika hotel, vystavěný českými majiteli, si zamilují především ti hosté, kteří mají rádi moderní čistý styl architektury, světlé prostory, kvalitní materiály, trvale vysokou kvalitu poskytovaných služeb, ale především zásadně domácí čerstvou kuchyni. Ekologicky precizně koncipovaný hotel zasazený do středu krásné Vysočiny je unikátním technologickým projektem, energeticky téměř soběstačným a velmi šetrným ke svému okolí. Příjemné interiéry celého objektu jsou podtrženy originálními díly moderního umění současných mistrů malířů a sochařů. Fabrika hotel tak působí svěže, na první pohled zaujme. Díky své poloze uprostřed České republiky a možnosti vlastního bezpečného parkování, je ideálním místem pro firemní, společenská a rodinná setkání, ale i pro relaxační pobyty ve dvou. Těší se na Vás náš profesionální tým opakovaně oceňovaný v hotelových soutěžích. Přijeďte si vyzkoušet, že ve fabrika hotelu se Vašim představám meze nekladou!

Popis lokality:

V polovině cesty mezi Prahou a Brnem, v blízkosti dálnice D1, leží město Humpolec, v jehož centru se nachází fabrika hotel. Nejen ideální poloha v rámci České republiky, výjimečná architektura, ojedinělé technologické řešení, ale především výborná kuchyně, příjemný personál a vysoká úroveň služeb dělá fabrika hotel úspěšným a vyhledávaným místem pro firemní i soukromá setkávání. V samotném městě Humpolec pak stojí za návštěvu například nová zóna pro umění 8smička, nově otevřené divadlo Za komínem, festivalová Platforma, interaktivní antropologická expozice muzea na Horním náměstí nebo Hliníkárium. To bylo založeno ve vazbě na slavný český film „Marečku, podejte mi pero“. Pokud naši hosté preferují procházky v přírodě, doporučujeme výlet na nedalekou zříceninu hradu Orlík s rozhlednou. Z ní je dobře vidět nejen celý Humpolec, ale také Vysočina do vzdálenosti až 60 km. Z oblasti sportu můžeme doporučit tenisovou halu, venkovní koupaliště Žabák, rozsáhlé cyklostezky, bruslení na zimním stadionu, upravované běžkařské tratě nebo sjezdové lyžování na Šacberku. Příjemným zpestřením může být i vyjížďka na koni a pro adrenalinové povahy jízda na čtyřkolkách na offroad trati nebo paintball. Nejen fabrika hotel, ale i celé město Humpolec má našim hostům co nabídnout.

Popis pokojů:

Čtyřhvězdičkový fabrika hotel disponuje 19 luxusně zařízenými pokoji ve třech úrovních, včetně pokoje pro handicapované. Ve všech pokojích je kladen důraz na vysoký standard provedení, vybavení a originální design. Hotelové pokoje byly navrženy tak, aby v sobě spojovaly funkčnost s vysokým komfortem pobytu. Každý disponuje vlastní koupelnou, minibarem, trezorem, LED televizorem, na míru vyrobeným nábytkem, přestavitelnými lůžky se zdravotními matracemi, chlazením a vysokorychlostním WiFi zdarma. Dominantou každého pokoje jsou velká okna, která zajišťují příjemné prosvětlení a black out závěsy pro klidný spánek. Pro zachování soukromí hostů je přístup do pokojů možný pouze prostřednictvím elektronické karty přes zesílené protihlukové dveře. Našim hostům je k dispozici parkování v podzemní garáži a na venkovním uzavřeném parkovišti. Fabrika hotel je bezbariérový, nekuřácký a s kamerovým dohledem 24h. Součástí hotelu je i noční music club, wellness s finskou saunou a vířivkou, pivní lázeň a fitness zóna.

Popis služeb:

Koncept fabrika hotelu je připraven plnit přání a představy i těch nejnáročnějších klientů. Nabízí pronájem variabilních konferenčních sálů s kapacitou 180 míst, pro pořádání školení, firemních akcí, prezentací, miniveletrhů a dalších setkání. Všechny čtyři sály jsou plně klimatizovány a vybaveny moderní audiovizuální a prezentační technikou. V návaznosti na konference poskytujeme i veškerý gastronomický servis po celou dobu jejich trvání, technickou podporu během akcí, doplňkové a teambuildingové aktivity. Každé akci předchází nezávazná kalkulace event koordinátorek, poradenství a konzultace na míru každému požadavku klienta. Fabrika hotel má vlastní marketingové studio, veškerá komunikace s klienty nebo jejich hosty je tak originální, pravidelně inovovaná a z vlastní dílny. Po náročném dni na školení či konferenci se hosté mohou zrelaxovat ve wellness s luxusním whirlpool, finskou saunou, pivní lázní a širokou nabídkou masáží. Fabrika restaurant v přízemí hotelu, s kapacitou 80 míst, je zaměřen na poctivou domácí kuchyni z čerstvých regionálních surovin prvotřídní kvality. Konferenční gastronomie, coffee breaky, servírovaná menu, nabídka konferenčního stravování, denní menu, rauty, bankety, vlastní cukrárna s pekárnou, speciální tematické gastronabídky a degustační menu, to vše je našim hostům k dispozici v průběhu celého roku. V létě kapacitu restaurantu rozšiřuje letní terasa s grilem před fabrika hotelem. Nejen děti, ale i dospělí ocení v parných dnech tři malé vodní fontánky a zeleň v jejím těsném okolí. Atmosféru letních víkendových večerů zpestří již tradiční minifestivaly živé hudby, které pořádáme již 7. rokem. Služby recepce fabrika hotelu jsou našim hostům k dispozici 24 hodin denně. Výjimečnost pobytu ve fabrika hotelu musíte zkusit sami, abyste se mohli přesvědčit o jeho jedinečnosti.Další nominované hotely v kategorii:Záštita:
Zlatý partner:
Stříbrný partner:
Bronzový partner:
Mediální partner:
Sledujte nás i na Facebooku - Czech Hotel Awards    |    Facebook