fabrika hotel ****

fabrika hotel ****fabrika hotel ****
fabrika hotel ****


Informace o hotelu:

Kategorie: 4**** congress
Lokalita: Kraj Vysočina
 

Kapacita:

Single 1
Double 50
Školicí místnost 180
Restaurace 80
Kongresový sál 180
Salonek 20
 

Vybavení pokojů:

Internet ANO
Klimatizace ANO
Minibar ANO
Satelitní televize ANO
Trezor ANO
Nekuřácké pokoje ANO
 

Nabízené služby:

Bar ANO
Letní terasa ANO
Sauna ANO
Masáže ANO
Parkoviště ANO
Garáž ANO
Bezbariérový přístup ANO
Sekretářské služby ANO
Whirlpool ANO
Fitness ANO
Jízda na koni ANO

Školní 511, Humpolec, 36901
Telefonní kontakt:565 302 010
E-mail:recepce@fabrikahotel.cz
www.fabrikahotel.cz

Popis hotelu:

Designový fabrika hotel je určen pro všechny, kteří ocení moderní a neotřelý styl architektury, kvalitu a profesionalitu poskytovaných služeb a příjemné prostředí Vysočiny. Ekologicky koncipovaný hotel se pyšní unikátním technologickým řešením, díky němuž je energeticky téměř soběstačný a šetrný k okolní čisté přírodě Vysočiny. Objekt fabrika hotelu působí svěže a moderně, i přes svůj vzhled nenarušuje okolní ráz stávajících staveb, a přesto na první pohled zaujme. Díky své poloze uprostřed České republiky je hotel ideálním místem jak pro firemní a společenská setkání, tak pro relaxační pobyty ve dvou. Ve fabrika hotelu se Vašim představám zkrátka meze nekladou!

Popis lokality:

V polovině cesty mezi Prahou a Brnem, v těsné blízkosti dálnice D1, leží město Humpolec, v jehož centru se nachází fabrika hotel. Nejen ideální poloha v rámci České republiky, výjimečná architektura, ojedinělé technologické řešení, ale především výborná kuchyně, příjemný personál a vysoká úroveň služeb dělá fabrika hotel úspěšným a vyhledávaným místem pro firemní i soukromá setkání. Zážitky z pobytu ve fabrika hotelu lze umocnit návštěvou míst v okolí hotelu, protože i samotné město má co nabídnout. Za návštěvu stojí například interaktivní antropologická expozice v Muzeu Dr. Aleše Hrdličky nebo Hliníkárium, které bylo založeno na počest slavného filmu Marečku, podejte mi pero. Nelze ani opomenout rodinný pivovar Bernard. Pokud naši hosté preferují procházky v přírodě, doporučujeme jim výlet na nedalekou zříceninu hradu Orlík, na jejíž věži se nachází rozhledna, odkud uvidí celé město jako na dlani. Kulturní možnosti lze doplnit sportovním vyžitím v blízkosti hotelu. Namátkou doporučujeme tenisové kurty, venkovní koupaliště, zimní stadion nebo lanový park. Příjemným zpestřením může být i vyjížďka na koni a pro adrenalinové povahy například jízda na čtyřkolkách na offroad trati nebo paintball. Nejen fabrika hotel, ale i celé město Humpolec má našim hostům co nabídnout.

Popis pokojů:

****hvězdičkový fabrika hotel disponuje 19 luxusně zařízenými pokoji, včetně pokoje pro handicapované. Ve všech pokojích je kladen důraz na vysoký standard a originální designem. Pokoje byly navrženy tak, aby spojovaly potřebnou funkčnost s nejvyšším komfortem. Každý pokoj disponuje vlastní koupelnou, minibarem, trezorem, LED televizorem, nábytkem vyrobeným na míru, přestavitelnými lůžky se zdravotními matracemi a vysokorychlostním WiFi připojením zdarma. Dominantou každého pokoje jsou velká okna, která zajišťují příjemné prosvětlení a nabízí zajímavé pohledy do okolí. Pro zachování soukromí hostů je přístup do pokojů možný pouze prostřednictvím bezpečnostní elektronické karty. Našim hostům je k dispozici parkování v podzemní garáži či na venkovním uzamykatelném parkovišti. Všechny prostory fabrika hotelu jsou bezbariérové a nekuřácké.

Popis služeb:

Cílem služeb fabrika hotelu je splnění přání a požadavků i těch nejnáročnějších klientů. Našim hostům nabízíme pronájem konferenčních prostor s kapacitou 180 míst, určených pro pořádání jednání, školení, firemních prezentací a dalších setkání. Konferenční sály jsou plně klimatizovány a vybaveny moderní audiovizuální a prezentační technikou. Pronájmem prostor vše jen začíná, poskytujeme i veškerý gastronomický servis, technickou podporu během akce, doplňkové a teambuildingové akce. Každé akci předchází nezávazná a bezplatná kalkulace, poradenství a konzultace na míru každému požadavku klienta. Po náročném dni na školení či konferenci se hosté mohou zrelaxovat ve wellness studiu fabrika hotelu s luxusním whirlpool, saunou, pivní lázní Bernard a širokou nabídkou masáží a wellness procedur, ke kterým využíváme přírodní kosmetiku značky Pevonia Botanica. Fabrika restaurant s kapacitou 80 míst, který se nachází v přízemí hotelu, je zaměřen na poctivou domácí kuchyni z místních surovin prvotřídní kvality. Konferenční gastronomie, coffee breaky, servírovaná menu, hotová jídla, rauty, bankety, vlastní cukrárna, speciální nabídky a degustační menu, to vše je našim hostům k dispozici. V létě kapacitu restaurantu rozšiřuje letní terasa s grilem před fabrika hotelem, kde nejen děti, ale i dospělí ocení v parných dnech tři malé fontánky. Služby recepce fabrika hotelu jsou našim hostům k dispozici 24 hodin denně. Výjimečnost pobytu ve fabrika hotelu musíte zažít na vlastní kůži a sami se přesvědčit o jeho jedinečnosti.Další nominované hotely v kategorii:Záštita:
Zlatý partner:
Stříbrný partner:

 

Bronzový partner:
Mediální partner:

Sledujte nás i na Facebooku - Czech Hotel Awards    |    Facebook