Konference Park Hradec Králové

Konference Park Hradec KrálovéKonference Park Hradec Králové
Konference Park Hradec Králové


Informace o hotelu:

DÁT HOTELU HLAS
Kategorie: 4**** congress
Lokalita: Královéhradecký kraj
 

Kapacita:

Single 6
Double 6
Školicí místnost 40
Restaurace 120
Kongresový sál 100
Salonek 40
 

Vybavení pokojů:

Internet ANO
Klimatizace ANO
Satelitní televize ANO
Trezor ANO
Nekuřácké pokoje ANO
 

Nabízené služby:

Bar ANO
Pivnice ANO
Letní terasa ANO
Dětský koutek ANO
Parkoviště ANO
Kavárna ANO
Bezbariérový přístup ANO
Golf ANO
Půjčovna kol ANO

Roudničská, 730 , Hradec Králové, 50002
Telefonní kontakt:777 824 160
E-mail:zaneta.rosikonova@parkgolf.cz
www.parkgolf.cz

Popis hotelu:

Hotel nabízí plně klimatizované pokoje v moderním designu, koupelny s prostorným sprchovým koutem a také úžasná snídaně v restauraci s výhledem na golfové hřiště a do okolní zeleně. Pokud hledáte hotel v Hradci Králové, vyzkoušejte nás! Vzhledem k omezené kapacitě doporučujeme vytvořit si rezervaci co nejdříve! Chcete mít ubytování bez starostí s předem zajištěným programem? Nahlédněte do naší nabídky ubytovacích balíčků. Balíčky vždy tvoříme tak, aby pro naše hosty byly co nejvýhodnější a nabízely široké spektrum služeb.V červnu roku 2014 získal hotel prestižní ocenění Czech Hotel Awards 2014 - Hotel roku v Královéhradeckém kraji.

Popis lokality:

Hotel se nachází na okraji Hradce Králové v příjemném prostředí golfového hřiště. Přírodní, zelené prostředí kontrastuje se vzdáleností centra Hradce Králové, které je vozem dostupné do 5ti minut. V okolí hotelu najdete Hradeckou hvězdárnu, kaskádu rybníků, nebo třeba rozhlednu Na Milíři. Pokud hledáte ubytování v klidném prostředí v přírodě a přesto na dosah od centra města je Konference Park správná volba.

Popis pokojů:

Konference Park Hotel v Hradci Králové nabízí moderní dvoulůžkové pokoje. Součástí každého pokoje plně vybavená koupelna. Zdarma je pro naše klienty zajištěno parkování přímo u hotelu a také internetové připojení. Velký důraz klademe na vysokou kvalitu spánku, která je zajištěna umístěním v klidném prostředí s výhledem do zeleně a také vysoce kvalitními matracemi a postelemi. Ubytování v bodech: wifi zdarma, parking zdarma, snídaně v ceně, variabilní lůžka (velká postel, nebo dvě oddělená lůžka), antialergické přikrývky a polštáře, koupelna se sprchovým koutem, telefon, LCD televizor, vysoce kvalitní lůžka

Popis služeb:

Konference Park s.r.o. nabízí mimo hotelových pokojů také služby pro pořádání firemních i soukromých akcí. Kongresový sál poskytuje vhodný prostor jak pro menší skupiny v rámci seminářů a školení, tak i pro větší setkání s kapacitou 100 osob. Disponuje veškěrým technickým vybavením včetně speciální WIfi určené pro seminární účely. Oddělený prostor, zvaný “Meeting House” je ideálním prostorem pro organizaci soukromých akcí i workshopů, protože se jedná o samostatnou budovu s vlastním vybavením ( bar, tv, projektor, krb,..) a vlastním sociálním zázemím (šatny, wc). Všechny školící místnosti jsou vybaveny dataprojektory s plátny a připojením k Wi-Fi.Další nominované hotely v kategorii:Záštita:
Zlatý partner:
Stříbrný partner:
Bronzový partner:
Mediální partner:
Sledujte nás i na Facebooku - Czech Hotel Awards    |    Facebook