Hotel Žižkovy lázně

Hotel Žižkovy lázněHotel Žižkovy lázně
Hotel Žižkovy lázně


Informace o hotelu:

Kategorie: 3***
Lokalita: Jihočeský kraj
 

Kapacita:

Double 10
Suite 4
Školicí místnost 1
Restaurace 1
Kongresový sál 1
Salonek 1
 

Vybavení pokojů:

Internet ANO
Satelitní televize ANO
Trezor ANO
Nekuřácké pokoje ANO
 

Nabízené služby:

Bar ANO
Vinárna ANO
Pivnice ANO
Letní terasa ANO
Taneční klub ANO
Dětský koutek ANO
Sauna ANO
Parkoviště ANO
Kavárna ANO
Bezbariérový přístup ANO
Sekretářské služby ANO
Půjčovna kol ANO

U Lázní 44, Tábor, 39001
Telefonní kontakt:+420 720 536 570
E-mail:zizkovylazne.recepce@gmail.com
www.zizkovylazne.cz

Popis hotelu:

Hotel Žižkovy lázně leží na břehu řeky Lužnice v místní části města Tábor, Čelkovicích. Roku 1268 zde byly založeny lázně, ve kterých se prý léčil i husitský vojevůdce Ondřej Prokop, zvaný Holý;. Původní „Městské lázně“ byly později zrekonstruovány do dnešní podoby hotelu. Hotel se nachází v klidné části města a z restaurace a většiny pokojů se nabízí překrásný pohled na pokojně plynoucí řeku a mlýn ze šestnáctého století s funkčním mlýnským kolem. Siluetu dotváří historické centrum Tábora a jeho starodávné hradby, především Kotnovská věž. S historickým centrem vzdáleným od hotelu pouhých deset minut pěší chůzí (mimo jiné po městských hradbách) jsou Žižkovy lázně oázou klidu pro ty, kteří hledají únik od každodenního ruchu města.

Popis lokality:

Hotel Žižkovy lázně leží na břehu řeky Lužnice v místní části města Tábor, Čelkovicích. Hotel se nachází v klidné části města a z restaurace a většiny pokojů se nabízí překrásný pohled na pokojně plynoucí řeku a mlýn ze šestnáctého století s funkčním mlýnským kolem. Siluetu dotváří historické centrum Tábora a jeho starodávné hradby, především Kotnovská věž.

Popis pokojů:

Žižkovy lázně disponují celkem čtrnácti luxusními pokoji, z nichž deset je dvoulůžkových, jeden je dvoulůžkový apartmán s přistýlkou a tři jsou čtyřlůžkové až osmilůžkové mezonetové apartmány. V ceně ubytování je snídaně. Cena neobsahuje ubytovací a turistické poplatky za pokoj/noc. Téměř všechny pokoje jsou vybaveny vanou, ostatní sprchovým koutem, dále televizí, telefonem, trezorem a na všech je WiFi připojení zdarma. Většina pokojů má balkón či přístup na terasu, odkud se naskýtá překrásný pohled na řeku Lužnici a město Tábor. Hotel je vybaven výtahem.

Popis služeb:

Hledáte krásu, romantiku, soukromí, útulné prostředí a pohodovou atmosféru? Hotel Žižkovy lázně nabízí stylové prostory v romantické lokalitě uprostřed přírody a přeci na dosah centra Tábora.Sdělte nám svá přání a my uděláme maximum, abychom je splnili. Co nabízíme? Příjemný pobyt v krásném a romantickém prostředí, parkování u hotelu zdarma, WiFi internet zdarma v celém hotelu, ubytování ve dvoulůžkových pokojích či dvoulůžkových a čtyřlůžkových apartmánech, znamenitá poloha hotelu mezi historickým centrem Tábora (historie, muzea) a přírodou (houbaření, rybolov, procházky), k dispozici je vlastní restaurace, bar, zimní zahrada a terasa, široká nabídka jídel a skvělých vín, připravíme firemní večírky, rodinné oslavy, svatební hostiny, srazy, rauty či degustace, přibližně 150m od hotelu vyvěrá léčivý minerální pramen Eleonora, mnoho příležitostí ke sportovnímu vyžití (cykloturistika, vodní turistika, skalní lezení) a relaxaci. Domácí mazlíčci vítáni.Další nominované hotely v kategorii:Záštita:
Zlatý partner:
Stříbrný partner:

 

Bronzový partner:
Mediální partner:

Sledujte nás i na Facebooku - Czech Hotel Awards    |    Facebook