Miura Hotel

Miura HotelMiura Hotel
Miura Hotel


Informace o hotelu:

DÁT HOTELU HLAS
Kategorie: 4**** spa&wellness
Lokalita: Moravskoslezský kraj
 

Kapacita:

Double 39
Suite 4
Školicí místnost 1
Restaurace 1
Kongresový sál 1
 

Vybavení pokojů:

Internet ANO
Minibar ANO
Satelitní televize ANO
Trezor ANO
Nekuřácké pokoje ANO
 

Nabízené služby:

Bar ANO
Letní terasa ANO
Dětský koutek ANO
Concierge ANO
Krytý bazén ANO
Sauna ANO
Masáže ANO
Půjčovna lyží ANO
Parkoviště ANO
Bezbariérový přístup ANO
Fitness ANO
Tenis ANO
Golf ANO
Půjčovna kol ANO
Jízda na koni ANO

Čeladná 887, Čeladná, 73912
Telefonní kontakt:558 761 100
E-mail:info@miura.cz
www.miura.cz/

Popis hotelu:

MIURA hotel nabízí ubytování ve 39 pokojích, 4 Junior Suitech a MIURA Suitu. Vybavení hotelu: Restaurace, kavárna, Miura SPA, bar, 2 konferenční místnosti, wifi, půjčovna golfových potřeb a kol, shuttle bus a hlídané parkoviště. Přímo v areálu se nachází mistrovské golfové hřiště (2 x 18 jamek), kde se každoročně koná jediný středoevropský turnaj série European PGA Golf Tour – Czech Open.

Popis lokality:

Miura hotel se nachází na okraji Čeladné v Beskydech, přímo v areálu 36jamkového golfového hřiště. V okolí najdete krásnou přírodu, údolí řeky Čeladenky, potoky s průzračnou vodou, panenské lesy slovenského pohraničí. Je zde opravdu mnoho příležitostí, jak aktivně strávit svůj volný čas, víkend ve dvou či týden s rodinou.

Popis pokojů:

Hotel nabízí celkem 44 pokojů či apartmá. Každý z nich má svůj vlastní styl a je vybaven s důrazem na každý detail. Všechny pokoje jsou vybaveny 42“ LCD televizí se satelitním příjmem a vestavěnými hodinami s budíkem, připojení na vysokorychlostním internet wi-fi zdarma a plně vybavený minibar. Koupelny jsou vybaveny sprchou. Všechny pokoje a apartmány jsou orientovány jižním směrem a nabízí výhledy na okolní krajinu Beskyd.

Popis služeb:

MIURA SPA představuje spojení moderního designu, špičkového vybavení a kontaktu s přírodou. SPA vám přináší nejen relax, ale především absolutní soukromí a ničím nerušené momenty klidu.Další nominované hotely v kategorii:Záštita:
Zlatý partner:
Stříbrný partner:

 

Bronzový partner:
Mediální partner:

Sledujte nás i na Facebooku - Czech Hotel Awards    |    Facebook