Hotel Helios

Hotel HeliosHotel Helios
Hotel Helios


Informace o hotelu:

Kategorie: 3*** spa&wellness
Lokalita: Olomoucký kraj
 

Kapacita:

Double 27
Suite 2
Školicí místnost 90
Restaurace 100
Salonek 30
 

Vybavení pokojů:

Internet ANO
Satelitní televize ANO
Trezor ANO
Nekuřácké pokoje ANO
 

Nabízené služby:

Bar ANO
Letní terasa ANO
Dětský koutek ANO
Krytý bazén ANO
Sauna ANO
Masáže ANO
Parkoviště ANO
Bezbariérový přístup ANO
Sekretářské služby ANO
Kosmetika ANO
Whirlpool ANO
Tenis ANO
Půjčovna kol ANO
Jízda na koni ANO

Lipová-lázně 25, Lipová-lázně, 79061
Telefonní kontakt:775 775 942
E-mail:info@heliosjeseniky.cz
www.heliosjeseniky.cz/

Popis hotelu:

Hotel Helios patří do Wellness a kongres resortu Helios. Nabízí příjemné rodinné i firemní ubytování v rekreační oblasti Lipová – lázně v Jeseníkách, několik kilometrů od lázeňského města Jeseník a lyžařských center Ramzová a Červenohorské sedlo. Hotel disponuje vlastním bezplatným parkovištěm. Autobusová zastávka je 200 m od hotelu. Vlakové nádraží je vzdáleno 1,2 km. Celý areál hotelu se rozkládá na ploše 6 000 m2, najdete zde rozsáhlé wellness zařízení a spoustu volnočasových aktivit jak přímo v hotelu, tak v hotelové zahradě.

Popis lokality:

Vzhledem ke své ideální horské poloze jsou zde výborné podmínky na turistiku, cykloturistiku a lyžování. Okolí obce je přímo protkáno spoustou turistických tras a cyklotras. V těsné blízkosti hotelu byl vybudován projekt Lipovských cyklistických stezek, které tvoří síť trailů vhodných pro jízdu na horském kole. Přímo v obci leží ski areály Miroslav /nad hotelem/ a Lázeňský Vrch / 1300 m od hotelu/. Náročnější lyžaři mohou navštívit ski areál Ramzová, vzdálený od hotelu 5 km. Milovníci běžkařského lyžování mohou využít lyžařskou stopu, která vede přímo za hotelovou zahradou a navazuje na spoustu dalších běžeckých tras v okolí.

Popis pokojů:

Vyberte si ubytování v některém z 27 moderně vybavených dvou, tří a čtyřlůžkových pokojích typu standard a superior. Preferujete soukromí? Užívejte si ho ve 2 luxusních apartmánech o velikosti 100 m2 s výhledem do hotelové zahrady.

Popis služeb:

V hotelu naleznete wellness centrum Helios, které vám poskytuje své rozsáhlé služby na ploše 500 m2. Máte-li rádi soukromí, nově je pro Vás připravena luxusní privátní balneo zóna. Dále hotel nabízí relaxační centrum s výběrem masáží a zábalů.\\\\\\\\\\\\\\\\r\\\\\\\\\\\\\\\\nMimo wellness služby hotel disponuje velkým víceúčelovým hřištěm. V areálu se nachází též dva rybníky s aquazorbingem , discgolfové hřiště, Lypovské ciklistické stezky, půjčovna elektrokol, ….Děti mohou navštívit dětské hřiště s prolézačkou a pískovištěm, lezeckou stěnu, lanové pyramidyDalší nominované hotely v kategorii:Záštita:
Zlatý partner:
Stříbrný partner:

 

Bronzový partner:
Mediální partner:

Sledujte nás i na Facebooku - Czech Hotel Awards    |    Facebook