Garni Hotel Svitavy

Garni Hotel SvitavyGarni Hotel Svitavy
Garni Hotel Svitavy


Informace o hotelu:

Kategorie: 3*** congress
Lokalita: Pardubický kraj
 

Kapacita:

Double 11
Suite 3
Školicí místnost 2
Restaurace 1
Salonek 1
 

Vybavení pokojů:

Internet ANO
Minibar ANO
Satelitní televize ANO
Trezor ANO
Nekuřácké pokoje ANO
 

Nabízené služby:

Bar ANO
Letní terasa ANO
Krytý bazén ANO
Parkoviště ANO
Kavárna ANO
Bezbariérový přístup ANO
Sekretářské služby ANO
Venkovní bazén ANO

Riegrova 7, Svitavy, 56802
Telefonní kontakt:+420 461 311 385
E-mail:info@garni-svitavy.cz
www.garni-svitavy.cz/

Popis hotelu:

Garni Hotel Svitavy nabízí návštěvníkům Svitav ubytování nadstandartní úrovně za příznivou cenu. Garni Hotel Svitavy nabízí svým návštěvníkům ubytování nadstandartní úrovně. Návštěvníci hotelu si mohou vybrat z několika druhů ubytování. Všechny pokoje hotelu mají toaletu a koupelnu.

Popis lokality:

Nově zrekonstruovaný Garni Hotel Svitavy je umístěn v klidné čtvrti města Svitavy v těsné blízkosti krytého plaveckého bazénu a koupaliště jen několik minut chůze od překrásného svitavského náměstí.

Popis pokojů:

Všechny naše pokoje jsou vybaveny kvalitním nábytkem z masivu, své věci můžete uložit do vestavěných skříní. Celý interier Garni Hotelu je vybaven kvalitním kobercem. Naši návštěvníci mohou při svém odpočinku využít LCD televizi, která patří mezi vybavení všech pokojů. Okna všech pokojů lze zakrýt dálkově ovládanými venkovními žaluziemi. Každý pokoj má vlastní koupelnu s toaletou, umyvadlem, zrcadlem a sprchovým koutem. V apartmánu naleznete koupelnu s vanou a minibar. Vchod do všech pokojů je řešen čipovou kartou.

Popis služeb:

Garni Hotel Svitavy nabízí svým návštěvníkům také různé typy služeb: společenská místnost s velkoplošnou LCD televizí, kulečník, bar s obsluhou, balkon s možností posezení, vstup zdarma na městské koupaliště, vstup zdarma na krytý plavecký bazén s tobogánem, hlídané parkoviště, prádelna (možnost praní více kusů prádla v prádelně. Ideální služba například pro sportovní kluby na soustředění).Další nominované hotely v kategorii:Záštita:
Zlatý partner:
Stříbrný partner:

 

Bronzový partner:
Mediální partner:

Sledujte nás i na Facebooku - Czech Hotel Awards    |    Facebook