Konferenční hotel Luna

Konferenční hotel LunaKonferenční hotel Luna
Konferenční hotel Luna


Informace o hotelu:

Kategorie: 3*** congress spa&wellness
Lokalita: Kraj Vysočina
 

Kapacita:

Double 66
Suite 10
Školicí místnost 4
Restaurace 2
Kongresový sál 2
Salonek 5
 

Vybavení pokojů:

Internet ANO
Nekuřácké pokoje ANO
 

Nabízené služby:

Bar ANO
Letní terasa ANO
Concierge ANO
Krytý bazén ANO
Sauna ANO
Masáže ANO
Minigolf ANO
Parkoviště ANO
Bezbariérový přístup ANO
Sekretářské služby ANO
Whirlpool ANO
Fitness ANO
Tenis ANO
Půjčovna kol ANO

Kouty 77, Ledeč nad Sázavou, 58401
Telefonní kontakt:569 738 800
E-mail:hotelluna@hotelluna.cz
www.hotelluna.cz

Popis hotelu:

Pomozte nám i letos obhájit velmi dobré výsledky z Czech Hotel Awards z předcházejících let. Hlasovat můžete vlevo pod obrázky. Konferenční hotel Luna je oblíbeným místem pro konání kongresů, konferencí, teambuildingů, školení a jiných firemních akcí. Jeho hlavními výhodami jsou specializace na firemní akce, centrální poloha hotelu v ČR - pouhých 12 km od geometrického středu České republiky, kongresové centrum s 12 konferenčními prostory (největší až pro 220 osob), ubytování až pro 200 osob, wellness centrum s krytým bazénem a rybníkem, relaxačních a zábavních aktivit (discgolf, tenis, volejbal, …) i možnost exkluzivního uzavření celého areálu.

Popis lokality:

Konferenční komplex wellness hotelu Luna má strategickou polohu ve středu ČR mezi Prahou a Brnem nedaleko dálnice D1. Díky tomu nabízíme mezi konferenčními hotely unikátní dostupnost – cesta z Prahy trvá necelou hodinu, z Brna cca 75 minut. Účastníci budou méně unavení z cesty a ještě se ušetří za nevyužitý čas na cestě. Přitom se hotel nachází ve zcela klidném a malebném prostředí Vysočiny mezi lesy na břehu rybníka a úpatí nejvyšší hory Havlíčkobrodska.

Popis pokojů:

Hotel Luna nabízí ubytování až v 66 převážně dvoulůžkových pokojích s až 160 lůžky. Pokoje mají vlastní koupelnu, WC a balkon. Kromě hotelových pokojů je k dispozici i 40 lůžek v deseti vytápěných chatičkách na břehu rybníka s ojedinělou atmosférou (případným větším skupinám samozřejmě nabízíme i možnost ubytování ve spolupracujících hotelích). Samozřejmostí je i hotelová restaurace se salonkem a terasou.

Popis služeb:

Hotel se zaměřuje na poskytování služeb zejména pro firemní akce, konference apod., pro které zajišťuje plné spektrum služeb potřebných k úspěšnému průběhu akce. Součástí hotelu je též wellness centrum s oblíbeným krytým bazénem s protiproudem, saunou, infrakabinou, whirlpoolem a masážemi. Venku se nachází tenisové kurty s umělým povrchem a osvětlením, vhodné třeba i na volejbal či nohejbal. Kolem celého hotelu je rozmístěno discgolfové hřiště, což je stále oblíbenější alternativa golfu – pouze se hází speciálními disky do „košů“. Ostatní bezprostřední okolí hotelu – rybník, na jehož břehu se hotel nachází, kopce, lesy, travnatá i asfaltová plocha, nabízí téměř neomezené možnosti pro akční i oddechové aktivity. Těšíme se na Vás.Další nominované hotely v kategorii:Záštita:
Zlatý partner:
Stříbrný partner:

 

Bronzový partner:
Mediální partner:

Sledujte nás i na Facebooku - Czech Hotel Awards    |    Facebook