Konferenční hotel Luna

Konferenční hotel LunaKonferenční hotel Luna
Konferenční hotel Luna


Information about hotel:

Category: 3*** congress spa&wellness
District: Kraj Vysočina
 

Capacity:

Double 66
Suite 10
Training room 4
Restaurants 2
Congress hall 2
Saloon 5
 

Room amenities:

Internet YES
Non-smoking rooms YES
 

Offered services:

Bar YES
Summer terrace YES
Concierge YES
Indoor swimming pool YES
Sauna YES
Massage YES
Minigolf YES
Parking area YES
Barrier-free access YES
Secretarial services YES
Whirlpool YES
Fitness centre YES
Tennis YES
Bicycle rental YES

Kouty 77, Ledeč nad Sázavou, 58401
Phone contact:569 738 800
E-mail:hotelluna@hotelluna.cz
www.hotelluna.cz

Description of hotel:

(Česky) Pomozte nám i letos obhájit velmi dobré výsledky z Czech Hotel Awards z předcházejících let. Hlasovat můžete vlevo pod obrázky. Konferenční hotel Luna je oblíbeným místem pro konání kongresů, konferencí, teambuildingů, školení a jiných firemních akcí. Jeho hlavními výhodami jsou specializace na firemní akce, centrální poloha hotelu v ČR - pouhých 12 km od geometrického středu České republiky, kongresové centrum s 12 konferenčními prostory (největší až pro 220 osob), ubytování až pro 200 osob, wellness centrum s krytým bazénem a rybníkem, relaxačních a zábavních aktivit (discgolf, tenis, volejbal, …) i možnost exkluzivního uzavření celého areálu.

Description of location:

(Česky) Konferenční komplex wellness hotelu Luna má strategickou polohu ve středu ČR mezi Prahou a Brnem nedaleko dálnice D1. Díky tomu nabízíme mezi konferenčními hotely unikátní dostupnost – cesta z Prahy trvá necelou hodinu, z Brna cca 75 minut. Účastníci budou méně unavení z cesty a ještě se ušetří za nevyužitý čas na cestě. Přitom se hotel nachází ve zcela klidném a malebném prostředí Vysočiny mezi lesy na břehu rybníka a úpatí nejvyšší hory Havlíčkobrodska.

Description of rooms:

(Česky) Hotel Luna nabízí ubytování až v 66 převážně dvoulůžkových pokojích s až 160 lůžky. Pokoje mají vlastní koupelnu, WC a balkon. Kromě hotelových pokojů je k dispozici i 40 lůžek v deseti vytápěných chatičkách na břehu rybníka s ojedinělou atmosférou (případným větším skupinám samozřejmě nabízíme i možnost ubytování ve spolupracujících hotelích). Samozřejmostí je i hotelová restaurace se salonkem a terasou.

Description of services:

(Česky) Hotel se zaměřuje na poskytování služeb zejména pro firemní akce, konference apod., pro které zajišťuje plné spektrum služeb potřebných k úspěšnému průběhu akce. Součástí hotelu je též wellness centrum s oblíbeným krytým bazénem s protiproudem, saunou, infrakabinou, whirlpoolem a masážemi. Venku se nachází tenisové kurty s umělým povrchem a osvětlením, vhodné třeba i na volejbal či nohejbal. Kolem celého hotelu je rozmístěno discgolfové hřiště, což je stále oblíbenější alternativa golfu – pouze se hází speciálními disky do „košů“. Ostatní bezprostřední okolí hotelu – rybník, na jehož břehu se hotel nachází, kopce, lesy, travnatá i asfaltová plocha, nabízí téměř neomezené možnosti pro akční i oddechové aktivity. Těšíme se na Vás.Other nominated hotels in the same category:Auspices:
Gold partner:
Silver partner:
Bronze partner:
Media partner:
Follow us on Facebook - Czech Hotel Awards 2013    |    Facebook