Pro hotely

Probudíte se ráno a víte, že díky Vaší práci budou mít lidé krásný den plný zážitků, relaxace, skvělého jídla a splněných přání? Vedete hotel s láskou a věříte, že dokážete svou radost předat svým hostům? Vaši klienti jsou pro Vás požehnáním a těšíte se z toho, že jim můžete udělat radost dokonalým servisem a osobním přístupem? My věříme, že ano! A právě pro Vás je tady udílení cen Hotel roku. Staňte se nejoblíbenějším hotelem ve své kategorii v rámci svého kraje nebo celé České republiky. Umožněte svým spokojeným klientům poslat hlas Vaší každodenní snaze k tomu být nejlepší. Využijte plně potenciál ocenění Hotel roku. Získejte potvrzení toho, že děláte svou práci s otevřenou náručí a čistým nadšením. Vždyť spokojení hosté jsou pro hoteliéra tou největší odměnou. Tak neváhejte a přijďte si pro ni.

Ocenění Hotel roku jsou udělována pro každý kraj a pražský obvod. Nominované hotely jsou registrovány na oficiálních webových stránkách udílení cen. Zde může veřejnost hlasovat pro svůj nejoblíbenější hotel v kategoriích 3, 4, 5 hvězd a Wellness&Spa a Congress. V rámci každého kraje a kategorie je vyhlášen jeden vítězný hotel. O absolutním vítězi ve všech kategoriích rozhodne odborná porota.

Seznamte se s naší odbornou porotou!

Rádi bychom Vás informovali o spuštění přihlašování do 11. ročníku udílení cen Hotel roku.

Hlasování bude zahájeno 1.11.2021.

Hlasování bude ukončeno 31.3.2022.

Výsledky udílení cen Czech Hotel Awards – Hotel roku 2022 budou vyhlášeny 30.4.2022.

Hlasování:

Hlasování probíhá v daném termínu na oficiálních stránkách udílení cen www.hotelawards.cz.

Svůj hlas můžete udělit svému nejoblíbenějšímu hotelu v kategoriích 3, 4, 5 hvězd, Wellness&Spa a Congress po zadání své emailové adresy. Z každého emailu a z každé IP adresy je možné hlasovat pouze pro 1 hotel.

Registrační formulář k vyplnění zde.