Le Palais Art Hotel Prague

Le Palais Art Hotel PragueLe Palais Art Hotel Prague
Le Palais Art Hotel Prague


Informace o hotelu:

DÁT HOTELU HLAS
Kategorie: 5***** spa&wellness
Lokalita: Hlavní město PRAHA
 

Kapacita:

Single 72
Double 72
Suite 12
Restaurace 1
Kongresový sál 1
Salonek 4
 

Vybavení pokojů:

Internet ANO
Klimatizace ANO
Minibar ANO
Satelitní televize ANO
Trezor ANO
Nekuřácké pokoje ANO
 

Nabízené služby:

Bar ANO
Letní terasa ANO
Concierge ANO
Sauna ANO
Masáže ANO
Parkoviště ANO
Garáž ANO
Kavárna ANO
Bezbariérový přístup ANO
Sekretářské služby ANO
Kosmetika ANO
Fitness ANO

U Zvonařky 1, Praha 2, 12000
Telefonní kontakt: 234 634 111
E-mail:info@lepalaishotel.eu
www.lepalaishotel.eu

Popis hotelu:

Jedinečný Le Palais Art Hotel Prague nabízí svým hostům styl, eleganci i pohodlí. Každý z hostů hotelu může vychutnat spojení atmosféry doby Belle Époque a moderních technologií. K vidění jsou zde nejen autentické stropy od světoznámého malíře Luďka Marolda, který zde na konci devatenáctého století žil a tvořil Elegantní, ale přesto stále uvolněnou atmosféru skvěle doplňují i další umělecká díla, která jsou vystavená ve veřejných prostorách v celém hotelu, např. sbírka grafik představitele francouzského konstruktivismu Le Corbusier.

Popis lokality:

Budova byla postavena v roce 1897 a stojí v honosné čtvrti Vinohrady na Praze 2, v klidné části, ale přesto jen několik minut od srdce metropole.

Popis pokojů:

Hotel nabízí 72 luxusních pokojů a apartmánů v 5 kategoriích: pokoje Classic, Deluxe a Executive, Junior a Executive apartment s užitnou plochou od 21 m2 do 94 m2. Všechny pokoje a apartmány jsou individuálně navrženy a zahrnují standardní vybavení: individuálně nastavitelnou klimatizaci, mramorovou koupelnu s vyhřívanou podlahou, telefon a vysokorychlostní internet, satelitní TV, trezor, zařízení na přípravu kávy a čaje, minibar. Nedílnou součástí ubytování je také snídaně podávaná v dobré restauraci ARTISTA ve formě bohatého bufetu a možnost využití Health Clubu (fitness, sauna) zdarma.

Popis služeb:

Pro hosty je zde připraveno ubytování v 72 luxusních pokojích a apartmánech, fine dining restaurace Artista s překrásným výhledem na Prahu, Lobby Bar s širokou nabídkou luxusních vín i osvěžujících míchaných drinků a několik prostorných konferenčních místností. Návštěvník si může navíc dopřát odpočinek v hotelovém wellness centru, kde ho čekají nejen příjemné masáže, ale také sauna, aroma sprchy i nadstandardně vybavená posilovna. Pokud někdo zamíří do Prahy autem, není problém zaparkovat ve vlastních podzemních garážích.Další nominované hotely v kategorii:Záštita:

Zlatý partner:
Stříbrný partner:
Bronzový partner:
Mediální partner:

Sledujte nás i na Facebooku - Czech Hotel Awards    |    Facebook