Besední dům

Besední důmBesední dům
Besední dům


Informace o hotelu:

DÁT HOTELU HLAS
Kategorie: 3***
Lokalita: Jihomoravský kraj
 

Kapacita:

Double 5
Suite 4
Školicí místnost 20
Restaurace 40
 

Vybavení pokojů:

Internet ANO
Klimatizace ANO
Satelitní televize ANO
Nekuřácké pokoje ANO
 

Nabízené služby:

Bar ANO
Dětský koutek ANO
Sauna ANO
Masáže ANO
Parkoviště ANO
Kavárna ANO
Bezbariérový přístup ANO
Sekretářské služby ANO
Whirlpool ANO

Mikulovská 173, Valtice, 69142
Telefonní kontakt:778 066 355
E-mail:kancelar@hotelbesednidum.cz
www.hotelbesednidum.cz

Popis hotelu:

Besední dům Valtice byl vybudován z původního zájezdního hostince, jehož původ se datuje na přelomu 18. a 19. století. Hotel je umístěn v samém centru Valtic, cca 100 metrů od náměstí a 200 metrů od zámku Valtice. Snažíme se pro své hosty provozovat náš hotel spíše jako menší komfortní hotel rodinného typu, kdy důrazně dbáme na vstřícnost personálu, čistotu prostředí, nabídku perfektních služeb a v neposlední řadě vyhlášenou lokální kuchyni. V přízemí hotelu se nachází restaurace/kavárna v prvorepublikovém stylu s krbem a pohodlnými křesílky a také hotelové wellness, které nabízí vířivou vanu a finskou saunu s odpočívárnou.

Popis lokality:

Valtice jsou malé vinařské město s bohatou historií nacházející se v okrese Břeclav v Jihomoravském kraji, 9 km západně od Břeclavi, u hranic s Rakouskem. Město Valtice má jak vinařský tak i turistický potenciál, v neposlední řadě i díky svým četným památkám zapsaných v UNESCO. Okolní Lednicko-valtický areál je krajinnou památkovou zónou. Valtický zámek byl od roku 1391 až do roku 1945 bylo v majetku rodu Lichtenštejnů, kteří areál města a jeho okolí spolu s okolím Lednice přetvořili v jedinečný krajinný komplex evropského významu.

Popis pokojů:

V hotelu Besední dům Valtice je Vám k dispozici 14 plně vybavených pokojů od dvoulůžkových a třílůžových až po dvouložnicové apartmány. Celková kapacita hotelu je 41 osob. Nadstandardní dvoulůžkové i vícelůžkové pokoje a apartmány kopírují současné moderní trendy v designu a vybavení. V pokojích jsou Vám k dispozici fény a vlastní sociální zařízení se sprchou či vanou. Samozřejmostí je plný ručníkový servis, hotelová kosmetika nejvyšší kvality značky SAKKURA, možnost vypůjčení či zakoupení froté županu o vysoké gramáži a úklid pokoje každý den. Pokoje jsou vždy opticky rozděleny na obytnou a lůžkovou část tak, aby hosté bydlící spolu na jednom pokoji měli alespoň částečné soukromí. Postele mají posuvný mechanismus – není tedy problémem společná manželská či oddělená postel.

Popis služeb:

V relaxačním centru wellness hotelu Besední dům vám nabízíme široký výběr masáží a ošetřujících terapií našich zkušených masérů, whirlpool se sladkou vodou (37-39°C, pro 5 osob), finskou saunu pro 4-6 osob, společné i oddělené sprchy a sociální zařízení, odpočinkovou mistnost s houpacími dřevěnými lehátky. Celý prostor wellness se rozkládá na cca 100m2 a jeho poklidnou atmosféru doplňuje příjemná relaxační hudba.



Další nominované hotely v kategorii:



Záštita:

Zlatý partner:
Stříbrný partner:
Bronzový partner:
Mediální partner:

Sledujte nás i na Facebooku - Czech Hotel Awards    |    Facebook