Hotel Besední dům Valtice

Hotel Besední dům ValticeHotel Besední dům Valtice
Hotel Besední dům Valtice


Informace o hotelu:

Kategorie: 3***
Lokalita: Jihomoravský kraj
 

Kapacita:

Double 10
Suite 4
Školicí místnost 35
Restaurace 45
 

Vybavení pokojů:

Internet ANO
Klimatizace ANO
Nekuřácké pokoje ANO
 

Nabízené služby:

Bar ANO
Letní terasa ANO
Dětský koutek ANO
Sauna ANO
Masáže ANO
Parkoviště ANO
Kavárna ANO
Směnárna ANO
Bezbariérový přístup ANO
Whirlpool ANO
Golf ANO
Půjčovna kol ANO

Mikulovská 172, Valtice, 69142
Telefonní kontakt:+420 776 629 533
E-mail:rocarek@me.com
www.hotelbesednidum.cz

Popis hotelu:

Dovolujeme si Vám představit nově otevřený design hotel ve Valticích - Besední dům, jenž byl vybudován od základech původního zájezdního hostince Besední dům, jehož původ se datuje na přelomu 18. a 19. století. Hotel je umístěn v samém centru Valtic, cca 100 metrů od náměstí a 200 metrů od zámku Valtice. V dnešní podobě Vám nabízí patrně nejkomplexnější služby ubytování ve Valticích na vysoké úrovni. V přízemí hotelu Besední dům se nachází kavárna v prvorepublikovém stylu s krbem a pohodlnými křesílky, která je denně od 8:00 do 10:00 hod k dispozici hotelovým a objednaným hostům na snidaně formou bufetu a od 10:00 do 22:00 (24:00) hod je standardně otevřena všem návštěvníkům.

Popis lokality:

Valtice (lidově také Valčice, německy Feldsberg) jsou malé vinařské město v okrese Břeclav v Jihomoravském kraji, 9 km západně od Břeclavi, u hranic s Rakouskem. Má katastrální výměru 4 785 hektarů a žije zde kolem 3,5 tisíce obyvatel. Historické jádro města je chráněno jako městská památková zóna. Okolní Lednicko-valtický areál je krajinnou památkovou zónou. Valtický zámek byl až do roku 1945 sídlem rodu Lichtenštejnů.Lednicko-valtický areál je jednou z nejvzácnějších perel pokladnice historického a kulturního bohatství České republiky. Po staletí jej budovali Lichtenštejnové, jeden z nejstarších a nejbohatších rakouských rodů. Vytvořili tuto krajinu o rozloze 283,09 km2, čímž patří mezi nejrozsáhlejší člověkem vymodelované území v Evropě. Tato působivá mozaika parků, zahrad, rybníků, řek a lesů, doplněná řadou soch, zámečků, chrámů, kaplí a kolonád byla v roce 1996 zapsána na seznam Světového kulturního a přírodního dědictví UNESCO a od roku 2003 je také součástí biosférické rezervace Dolní Morava.

Popis pokojů:

Již od září 2013 je pro je pro hosty designhotelu Besední dům plně k dispozici 14 pokojů od dvoulůžkových a třílůžových až po dvouložnicové apartmány. Celková kapacita našeho hotelu je max. 57 osob, včetně přistýlek. Ve většině pokojů je možno zajistit přistýlku pro 2 osoby. Nadstandardní dvoulůžkové i vícelůžkové pokoje a apartmány kopírují současné nejmodernější trendy v designu a vybavení. V pokojích jsou Vám k dispozici fény, vlastní sociální zařízení se sprchou či vanou, ručníkový servis a úklid pokoje každý den. Pokoje jsou vždy opticky rozděleny na obytnou a lůžkovou část tak, aby hosté bydlící spolu na jednom pokoji měli alespoň částečné soukromí. Postele je možné posouvat – není tedy problémem společná či oddělená postel. Samozřejmostí je plný ručníkový servis, hotelová kosmetika nejvyšší kvality značky SAKKURA, možnost vypůjčení či zakoupení froté županu o vysoké gramáži.

Popis služeb:

Součástí hotelu je také nadstandardní wellness centrum nejen pro hotelové hosty, vybavené masážní místností, kde se Vám bude velice pečlivě věnovat naše certifikovaná masérka Dagmar Mášiková, saunou pro 6 osob s ochlazovací kádí, vířivou vanou pro 5 osob a relaxační místností s houpacími křesílky. V celém areálu hotelu je Vám k dispozici bezplatná síť WiFi a ve vstupní hale i počítač pro hosty. V rámci hotelu je možno parkovat bezplatně buď přímo ve dvoře nebo před a za hotelem (celkem cca 25 vozidel) – všechna místa jsou pod dohledem kamerového systému. Naše recepční Vám rády doporučí trasy pro výlet, zábavu při nepříznivém počasí či možnosti kam vyrazit za vínem a moravskými specialitami. Samozřejmostí je služba hotelové dopravy zákazníků, nemusíte si tedy dělat hlavu s návštěvou našeho partnerského vinného sklepa ve Villa Daniela – venkovské sídlo milovníků vína. Příjemný pobyt ve Valticích Vám přeje tým hotelu Besední dům, vynasnažíme se přinést do služeb ve Valticích nový standard komplexní péče o hosty a věříme, že budete maximálně spokojeni.Další nominované hotely v kategorii:Záštita:
Zlatý partner:
Stříbrný partner:

 

Bronzový partner:
Mediální partner:

Sledujte nás i na Facebooku - Czech Hotel Awards    |    Facebook