Horský Hotel Čeladenka

Horský Hotel ČeladenkaHorský Hotel Čeladenka
Horský Hotel Čeladenka


Informace o hotelu:

DÁT HOTELU HLAS
Kategorie: 4**** congress spa&wellness
Lokalita: Moravskoslezský kraj
 

Kapacita:

Single 5
Double 15
Suite 2
Školicí místnost 1
Restaurace 1
 

Vybavení pokojů:

Internet ANO
Klimatizace ANO
Minibar ANO
Satelitní televize ANO
Trezor ANO
Nekuřácké pokoje ANO
 

Nabízené služby:

Bar ANO
Vinárna ANO
Letní terasa ANO
Dětský koutek ANO
Concierge ANO
Sauna ANO
Masáže ANO
Půjčovna lyží ANO
Parkoviště ANO
Garáž ANO
Kavárna ANO
Bezbariérový přístup ANO
Sekretářské služby ANO
Kosmetika ANO
Venkovní bazén ANO
Whirlpool ANO
Tenis ANO
Golf ANO
Půjčovna kol ANO
Jízda na koni ANO

Čeladná 809, Čeladná, 73912
Telefonní kontakt:591 160 160
E-mail:hotel@celadenka.cz
www.celadenka.cz

Popis hotelu:

Horský hotel Čeladenka**** se nachází na samém konci obce Čeladná na úpatí hory Smrk a toku říčky Čeladenka, jenž také dala tomuto místu své jméno. Hotel má dalekou historii. V letech 2013 a 2014 proběhla rozsáhlá rekonstrukce, která dala hotelu aktuální podobu. Hotel je vzdálen cca 1,5 km od golfového hřiště Čeladná. V dostupné dojezdové vzdálenosti se nachází další známá golfová hřiště (Ostravice, Hukvaldy, Lipiny, Ropice, Kravaře, Šilheřovice, aj.). Hotelový komplex nabízí ubytování v hlavní hotelové budově, horských domech či apartmánových domech. Stravování je zajištěno v hotelové restauraci, letní terase, občerstvení v lobby baru. Hotel nabízí wellness procedury, které zajišťují Lesní lázně. K dispozici je však také odborný personál Zdravotnického zařízení Čeladná (součást areálu hotelu). Volné chvíle a odpočinek hosté tráví na dětském hřišti, multifunkčním hřišt či v bazénu. Na výlety do okolí hosté využívají zdarma půjčovnu holí na Nordic walking či horská kola. Za poplatek je možné si vypůjčit airwheely nebo elektrokoloběžky. V celém areálu hotelu je zdarma k dispozici Wi-Fi připojení. Horský hotel se pyšní titulem BEST OF REALTY 2014 a jedná se o HEPA hotel (proti alergenní). Firemní klienti či rodiny s dětmi mohou využít kongresové centrum, které nabízí své prostory jak k pořádání meetingů, školení, ale také rodinných oslav, svateb, dětských soutěží a jiných aktivit.

Popis lokality:

Horský hotel Čeladenka**** je vzdálený 6 km od železniční stanice Čeladná a 40 km od krajského města Ostrava. Hotel je výborným výchozím bodem na okolní vrcholy Beskyd (Smrk, Kněhyně, Čertův mlýn).

Popis pokojů:

V hotelu Čeladenka**** je možné se ubytovat v hlavní budově, v horských domech nebo v apartmánových domech. Pokoje jsou kompletně zrekonstruované a splňují požadavky i těch nejnáročnějších klientů. Každý pokoj má vlastní sociální zařízení se sprchou či vanou. V koupelně je hostům k dispozici hotelová kosmetika a vysoušeč vlasů. Naprosto standardním a samozřejmým vybavením je telefon, internetové připojení, televizor se satelitem, minibar a trezor pro zajištění bezpečí veškerých vašich cenností. Ubytuje-li se v hotelu Čeladenka rodina s dětmi, rádi pro vaše děti umístí do rezervovaného pokoje dětskou postýlku nebo pohodlnou přistýlku. Část hotelových pokojů nabízí balkón nebo terasu, ze které vidíte celý hotelový resort s nepopsatelnou přírodou a dokážete tak vnímat klidnou atmosféru hotelu. Díky použití nejmodernějších materiálů jsou všechny pokoje vhodné pro alergiky. Horský hotel Čeladenka rovněž myslí na tělesně handicapované a nabízí tak bezbariérový přístup do hotelové budovy včetně pokoje a jeho vybavení.

Popis služeb:

Hotel má vlastní zdroj vody, vlastního cukráře a peče chleba. Účastnil se projektu „Jak šmakuje Moravskoslezsko“, kde jsou prezentovány tradiční beskydské a valašské speciality. Hotelová restaurace s kapacitou 56 míst, letní terasa, a lobby bar nabízí hostům tradiční českou kuchyni v souladu s nejmodernějšími trendy, domácími zákusky a moučníky. Nabízí pestrý výběr originálních alkoholických a nealkoholických nápojů. Po předchozí domluvě možno zajistit dietní i bezlepkový program. Restaurace i kuchyně se může pyšnit titulem „Maurerův výběr Grand Restaurant“. Hotelové lesní lázně nabízí wellness procedury, masáže, tělová a beauty ošetření. Celý tým se postará o zajištění služeb na špičkové úrovni.Další nominované hotely v kategorii:Záštita:
Zlatý partner:
Stříbrný partner:
Bronzový partner:
Mediální partner:
Sledujte nás i na Facebooku - Czech Hotel Awards    |    Facebook