Hotel Elegance

Hotel EleganceHotel Elegance
Hotel Elegance


Informace o hotelu:

DÁT HOTELU HLAS
Kategorie: 4****
Lokalita: Olomoucký kraj
 

Kapacita:

Single 2
Double 19
Suite 4
Školicí místnost 4
Restaurace 1
 

Vybavení pokojů:

Internet ANO
Klimatizace ANO
Minibar ANO
Satelitní televize ANO
Trezor ANO
Nekuřácké pokoje ANO
 

Nabízené služby:

Bar ANO
Pivnice ANO
Letní terasa ANO
Taneční klub ANO
Dětský koutek ANO
Kadeřnictví ANO
Krytý bazén ANO
Sauna ANO
Masáže ANO
Bowling ANO
Squash ANO
Parkoviště ANO
Garáž ANO
Bezbariérový přístup ANO
Sekretářské služby ANO
Kosmetika ANO
Whirlpool ANO
Fitness ANO
Solárium ANO
Golf ANO

Husitská 2, Šumperk, 78701
Telefonní kontakt:581 112 120
E-mail:rezervace@hotelelegance.cz
 www.hotelelegance.cz

Popis hotelu:

Hotel nabízí celkem 25 pokojů a ubytování až pro 60 osob. Pokoje jsou rozděleny dle kapacity na: jednolůžkové, dvoulůžkové, třílůžkové, čtyřlůžkové, apartmány a také bezbariérový pokoj pro invalidy.

Popis lokality:

Hotel ELEGANCE je nový jak už název napovídá komfortní a elegantní hotel v samotném centru Šumperka. Jen pár kroků od šumperského divadla, muzea, městského parku, náměstí s romantickými uličkami, restauracemi, kavárnami, hospůdkami a obchody lemujícími Hlavní třídu.

Popis pokojů:

Pokoje jsou prostorné a moderně zařízené. Všechny pokoje jsou klimatizovány, dále jsou vybaveny kabelovou televizí, minibarem, telefonem, trezorem, připojením k internetu a samozřejmě koupelnou se sprchovým koutem nebo vanou. Apartmány mají oddělené ložnice a navíc kompletně vybavený kuchyňský kout včetně sporáku, mikrovlné trouby a také myčky. V celém prostoru hotelu je bezdrátové WiFi připojení k internetu ZDARMA. Hosté mají možnost parkovat na vyhrazeném parkovišti před vstupem do hotelu

Popis služeb:

Samotný hotel nabízí svým hostům širokou nabídku vyžití po celý rok ať už ve sportovním hotelovém centru, kde najdete ricochet, malou kopanou, stolní tenis, bazén, aerobic, moderní fitness s kardio zónou, vibračními plošinami a také aerobním sálem nebo pro chvíle relaxace nabízí whirlpool, saunu, solária, masáže a také největší solnou jeskyni v okrese. Pro lyžaře, kteří navštíví hotel ELEGANCE je nově k dispozici také vytápěná lyžárna. V prostorách hotelu je také umístěna zábavní herna s posezením a barem, kde můžeme svým hostům nabídnout golfový simulátor, bowling, kulečník, snooker, šipky, stolní fotbálek a hokej, air hokej a také pokerový salonek pro karbaníky.Další nominované hotely v kategorii:Záštita:

Zlatý partner:
Stříbrný partner:
Bronzový partner:
Mediální partner:

Sledujte nás i na Facebooku - Czech Hotel Awards    |    Facebook