Theatre Hotel

Theatre HotelTheatre Hotel
Theatre Hotel


Informace o hotelu:

DÁT HOTELU HLAS
Kategorie: 4****
Lokalita: Olomoucký kraj
 

Kapacita:

Double 16
Suite 4
Restaurace 1
Salonek 1
 

Vybavení pokojů:

Internet ANO
Klimatizace ANO
Minibar ANO
Satelitní televize ANO
Trezor ANO
Nekuřácké pokoje ANO
 

Nabízené služby:

Bar ANO
Letní terasa ANO
Concierge ANO
Sauna ANO
Masáže ANO
Parkoviště ANO
Garáž ANO
Kavárna ANO
Bezbariérový přístup ANO
Sekretářské služby ANO
Whirlpool ANO

Ostravská 975/1, 779 00 Olomouc, Olomouc, 77900
Telefonní kontakt:585 312 441
E-mail:recepce@theatre-hotel.cz
www.theatre-hotel.cz

Popis hotelu:

Tak jako každá divadelní hra tak i pobyt v hotelu Theatre je skutečný zážitek. Hlavní roli tu máte vy, naši hosté. Vysoká úroveň služeb, vkusné prostředí a mnoho doplňujících aktivit uspokojí každého kdo touží po vyjímečném místě. Pokud hledáte maximální komfort nebo se chcete nechat rozmazlovat, splíme Vám to. Spokojenost hostů je naší prioritou. Přátelský personál se postará o to, abyste si pobyt u nás náležitě užili a přesně díky tomu se můžeme směle řadit do nejvyšší kategorie čtyřhvězdičkových hotelů.

Popis lokality:

Hotel Theatre se nachází necelé 4 kilometry od historického centra města Olomouce v městské části Hodolany. V příjemné vzdálenosti se nachází hlavní vlakové a autobusové nádraží, která však nijak nenarušují klid hostů.

Popis pokojů:

Pokoj typu Standard - vzdušný pokoj s nadstandardně velkými oddělenými či manželskými postelemi. Samozřejmostí je také pokoj přizpůsoben pro osoby, které mají problém s pohybovým aparátem. Pokoje jsou vkusně zařízené designovým nábytkem a vybavené vším potřebným pro Vaše pohodlí. Od prostorné koupelny, přes klimatizaci až po trezor a minibar. Pokoj typu Junior Suite Apartma - pokoje v nejvyšším patře hotelu Vám poskytnou veškerý komfort který potřebujete. Na 70m2 si užijete salónku s pohodlným sofa, který je oddělen od prostorné ložnice s nadstandardní manželskou postelí. Přímo z ložnice vejdete do otevřené mramorové koupelny s úchvatnou vanou. Dvě WC jsou samozřejmostí. Najdete zde vlastní kávovar pro příjemný začátek dne tak i minibar pro jeho zakončení.

Popis služeb:

V Resortu Hodolany jehož je hotel Theatre součástí můžete také navštivit nevšední Entrée restaurant - gastronomický zážitek zaručen, úklidňující a osvěžující SCENE wellness a pokud máte zájem o trochu napětí zajděte si do GO4GAMES Casina. Naše recepce nikdy nespí, jsme tedy 24hodin denně Vám splnit jakékoliv přání či cokoliv zajistit. Stejně tak nespí pokojová služba, vaříme nonstop. Zařídíme překvapení pro Vaši drahou polovičku a to v podobě výzdoby pokoje, květiny či nachystáme na pokoj láhev kvalitního prosecca. Díky Concierge Vám jsme schopni zajistit velký výčet služeb.Další nominované hotely v kategorii:Záštita:

Zlatý partner:
Stříbrný partner:
Bronzový partner:
Mediální partner:

Sledujte nás i na Facebooku - Czech Hotel Awards    |    Facebook