Smarthotel Nezvalova Archa

LH Hotel Dvořák Tábor Congress & Wellness
5. 11. 2020
Villa Friedland
19. 11. 2020

Smarthotel Nezvalova Archa

Kategorie: ****
Lokalita: Olomoucký kraj

Popis hotelu

Smarthotel Nezvalova Archa v Olomouci je jedním z prvních smarthotelů v České republice a nabízí moderní samoobslužné ubytování, ve kterém je každý svým pánem. Hosté se mohou snadno a pohodlně kdykoliv ubytovat bez nutnosti recepce – klíč od pokoje i hotelu zasíláme v den příjezdu do mobilní aplikace. Hostům je k dispozici sdílený prostor přízemí členěný na kuchyňskou / kavárenskou část, obývací část a školící místnost. Smart a self-service koncept se dokonale snoubí s všudypřítomnými uměleckými stopami Jiřího Davida. Moderní design, umění a důraz na nejmenší detaily dělají z ubytování v Arše jedinečný a neopakovatelný zážitek.

Popis lokality

Nezvalova Archa se nachází v blízkosti hlavního vlakového nádraží a nedaleko historického centra hanácké metropole. Všechny pamětihodnosti města, jako např. katedrála sv. Václava, Sloup nejsvětější trojice zapsaný na seznamu UNESCO nebo městská radnice s orlojem, jsou na dosah ruky. Hotel nabízí velmi klidné ubytování v rezidenční lokalitě s veškerou občanskou vybaveností

Popis pokojů

Ubytovat se můžete v jednom z 37 útulných pokojů z celkem čtyř kategorií – economy, standard, deluxe a superior. Všechny pokoje jsou vybaveny kuchyňským koutem, televizí s plochou obrazovkou, klimatizací, vysokou postelí s prémiovými lůžkovinami a matrací a koupelnou se sprchovým koutem. Vysoký standard ubytování podtrhuje nejen moderní design, ale i praktické a komfortní uspořádání pokojů.

Popis služeb

Hotel kromě klasických front-office služeb nabízí řadu služeb ve stylu self-service – zaparkování automobilu, zapůjčení jízdních kol nebo využití přízemní kuchyně s ledničkami, které jsou 24/7 plné regionálních potravin, alko i nealko nápojů. Celé sdílené přízemí budovy je ubytovaným k dispozici a mohou tak využívat všechny přednosti, které samoobslužný režim nabízí. Hosté si mohou kdykoliv vyprat, uvařit, pozvat obchodního partnera na jednání nebo uspořádat školení. K relaxaci a uvolnění výborně poslouží naše nově vybudovaná privátní sauna s možností objednání i různých druhů masáží.

Kapacita

Single/Double 37
Školící místnost 1

Kontaktní informace

Adresa:

Nezvalova 3, 77900 Olomouc

Telefon: 736 532 211
E-mail: manager@nezvalovaarcha.cz

Webové stránky