Chateau Loučeň Garden Retreat

Maxmilian Lifestyle Resort
7. 11. 2021
Aquapalace Hotel Prague
10. 11. 2021

Chateau Loučeň Garden Retreat

Kategorie: ****
Lokalita: Středočeský kraj

Popis hotelu

Chateau Loučeň Garden Retreat je výjimečné, luxusní ubytování vhodné pro relax v přírodě s komfortním prostředím. Nechte se unést historickými apartmány, kde je ráno slyšet zpěv ptáků, zatímco večer za okny šumí koruny staletých stromů.

Popis lokality

Toto romantické ubytování se nachází ve středních Čechách, v bezprostřední blízkosti Zámku Loučeň, pouhých 55 km z centra Prahy.

Popis pokojů

Zámecké apartmány, pojmenované dle šlechtických dynastií, skýtají ničím nerušené soukromí, pohodlí a luxus pro tu nejnáročnější klientelu. Koncept těchto apartmánů zachovává původní reálné ubytování na zámku pro ty nejváženější hosty. Jedná se o setkání s historií a zároveň vysokým komfortem v podobě prostorných postelí s nebesy a velkou vanou v každém apartmánu.

Popis služeb

V rámci ubytování v Chateau Loučeň Garden Retreat jsou hostům k dispozici také další možnosti a služby jako jsou restaurace, venkovní zahrádka, bazén, kongresové sály, prostory pro svatby či dětský koutek. K relaxaci a sportu je možné využít masáže, kola, elektrokola a užít si tak skvělé podmínky pro výlety v okolí.

Kapacita

Suite 4
Restaurace 2
Kongresový sál 1
Salonek 1

Kontaktní informace

Adresa:
Loučeň 1 289 37 Loučeň, okr. Nymburk

Telefon: +420 325 585 228
E-mail: zamek@zamekloucen.cz

Webové stránky