Chevron Hotel

Villa Friedland
19. 11. 2020
Hotel & Garden U Holubů
20. 11. 2020

Chevron Hotel

Kategorie: ****
Lokalita: Hlavní město Praha – Praha 5

Popis hotelu

Nově zrekonstruovaný a plně vyzdobený hotel Chevron vám nabízí svěží a jedinečný styl, design a kvalitu, která vás nutí znovu a znovu přicházet.

Nabízíme vám pohodlí a kvalitu v prostředí plném luxusu a jedinečnosti. Naším cílem není, abyste se cítili jako doma, ale aby jste chtěli, abychom byli vaším domovem.

Popis lokality

Chevron Hotel se nachází na Praze 5, 1,8 km od Svatovítské katedrály. Nabízí klimatizované pokoje. Tento 4hvězdičkový hotel disponuje službou concierge a turistickými informacemi. Wi-Fi je dostupné zdarma a za příplatek lze využívat soukromé parkoviště.

Hotel Chevron poskytuje ubytování se šatní skříní, psacím stolem, TV s plochou obrazovkou a vlastní koupelnou.

Na místě se denně podává kontinentální snídaně.

Chevron Hotel je vzdálený 2,3 km od Staroměstského náměstí a 2,3 km od Pražského hradu.

Popis pokojů

Budova byla kompletně zrekonstruována v roce 2019 a nyní poskytuje 43 klimatizovaných pokojů. Všechny pokoje jsou vybaveny moderním nábytkem, plyšovými koupelnami, wifi a klimatizací. Toalety a zařízení na přípravu čaje a kávy jsou zdarma. Vysokorychlostní internet je k dispozici zdarma. V přízemí je moderní snídaňová místnost.

Popis služeb

Pokud jste si svůj transfer z letiště do hotelu ještě nezarezervovali, rádi ho zařídíme za vás. Cena je 29 EUR / jednosměrně / za auto (do 4 osob). Řidič na vás bude čekat v příletové hale a bude mít ceduli se svým jménem. Chcete-li si rezervovat službu, poskytněte nám prosím údaje o svém letu (číslo letu a čas příjezdu) alespoň 24 hodin před příjezdem a my vám službu na oplátku potvrdíme.

Parkoviště:

Pokud přijíždíte do Prahy autem, rádi vám nabídneme parkovací místo na našem zabezpečeném parkovišti. Cena je 15 EUR / den. Parkování doporučujeme rezervovat předem kvůli omezenému počtu parkovacích míst.

Služby concierge:

Naši zaměstnanci vám rádi pomohou se všemi výše uvedenými službami a speciálními opatřeními, jako jsou rezervace restaurací, okružní jízdy a vstupenky na kulturní akce.

Kapacita

Double 33
Suite 10
Restaurace 1

Kontaktní informace

Adresa:
Holečkova 19, 150 00 Praha 5-Smíchov

Telefon: (+420) 220 990 100
E-mail: booking@pregroup.eu

Webové stránky