Hotel & Garden U Holubů

Chevron Hotel
19. 11. 2020
Clarion Congress Hotel Ostrava
2. 12. 2020

Hotel & Garden U Holubů

Kategorie: ****
Lokalita: Moravskoslezský kraj

Popis hotelu

Hotel garden U Holubů je boutique hotel, který je soukromý, diskrétní a velkorysý. Je to rodinné dědictví pana Holuba, které přetrvalo v přátelství a koupi manželů Barnetových.

Hotel je harmonický, mírumilovný, kde Osobnost je důležitější než prestiž. Životní příběhy jsou cennější než úspěch. A srdečný rozhovor mezi dvěma podobně smýšlejícími lidmi, kteří se s námi navzájem setkávají, stojí více než cokoliv, co můžeme kdykoli nabídnout.

Zcela jednoznačně upřednostňujeme ekologický a estetický přístup k provozování činnosti. Chceme i nadále vkusně a citlivě upravovat a dotvářet vzhled hotelu a okolí tak, aby bylo v souladu s přírodou.

Popis lokality

Elegantní, designový HOTEL & GARDEN U Holubů je umístěný v nedotčené přírodě beskydských hor. Je unikátně zasazen do kopců na konci malebné obce Čeladná. Mezi horami Smrk a Kněhyně, kde dávají životní energii mužského a ženského rodu. Energie je nepopsatelně příjemná a nerušená pro zážitkový klidný pobyt.

Česká republika – Beskydy – Čeladná – místo, které oceníte…

Popis pokojů

Elegant

Pokoje Elegant jsou vzdušné, prostorné a stylovost se snoubí s pohodlím a nápaditým interiérem, který dokonale podtrhne nádherný výhled do okolní přírody. Pokoje jsou dvoulůžkové s rozkládací sedačkou s vlastní koupelnou, LCD televizí, Wi-Fi připojením

Design blok Pokoje

Design blok se nacházejí v nově přistavěné části hotelu. Pokoje jsou prostorné, komfortní v plném znění s nápaditým a neočekávaným designem s prvky dřeva a zajímavými detaily. Pokoje jsou dvoulůžkové, vybaveny moderní koupelnou, LCD televizí, Wi-Fi připojením a rozkládací sedačkou.

Exclusive

Nově zřízené apartmá v exkluzivním pojetí. Do pokoje vede samostatný vchod a důmyslné propojení do wellnessové části hotelu. Apartmá disponuje velkým prostorem a nápaditým designem. Apartmá je dvoulůžkové, vybaveno LCD televizí, minibarem, Wi-Fi připojením

History

History apartmá je místem plným romantiky, elegance, noblesy a komfortu. Pokoj se nachází v prvním patře hotelu s původním obložením a vestavěným nábytkem, který na Váš dýchne atmosférou 30. let. Pokoj je vybaven vlastní koupelnou, rozkládací sofou, Wi-Fi připojením.

Popis služeb

Vychutnejte si naši restauraci pro gurmety, která může splnit vaše nároky. Dáváme přednost pravé autentické kuchyni, ve které hrají roli kvalitní čerstvé suroviny připravené v duchu regionálních i sezonních specialit. Máme pro Vás připraven i zajímavý vinný list, kterým podpoříte Váš výběr jídla nebo zpříjemníte večerní chvíle. Středem pozornosti smyslné architektonické koncepce hotelové restaurace je krb, který hřeje, fascinuje a skvěle doplňuje prostředí naši restaurace GARDEN / winter blok. Pohledový kontakt s přírodou vytváří perfektní rámec a útulnou atmosféru.

Kapacita

Double 15
Restaurace 35
Kongresový sál 90
Školicí místnost 25
Salonek 25

Kontaktní informace

Adresa:
HOTEL & GARDEN U HOLUBŮ
739 12 Čeladná 0808

Telefon: 558 684 060
E-mail: info@uholubu.com

Webové stránky