Hotel Ebersbach Český Krumlov

One Room Hotel
23. 10. 2020

Hotel Ebersbach Český Krumlov

Kategorie: *****
Lokalita: Jihočeský kraj

Popis hotelu

Hotel Ebersbach je čtyř a půl hvězdičkový hotel, který nabízí svým klientům stylovou pozdně renesanční atmosféru především díky citlivě zrekonstruovaným interiérům. Hosté se tak přenesou do dávných dob, kdy dům patřil slavnému alchymistovi Antonínovi Michaelovi z Ebersbachu, avšak s tím, že mají veškerý komfort současné doby. Šarlatově zbarvená budova hotelu je jako svatyně, která Vás po celou dobu pobytu chrání a poskytuje hřejivé objetí, než Vás pustí ven objevovat všechny ostatní kulturně-historické klenoty Českého Krumlova. Hotel disponuje 29-ti pokoji umístěných na třech podlažích. V mezipatře se pak nachází privátní wellness zóna s finskou saunou, vířivkou a krásným mramorovým krbem.

Na prvním patře je pavlač ale i relaxační terasa Rosarium Philosophorum s četnými rostlinami, zahradním nábytkem a slunečníky, kde mohou zamilované dvojice, či rodiny s dětmi odpočívat zejména v letních měsících a věnovat se zde hře společenských deskových her, či četbě anebo jen lehkovážné konverzaci.

V přízemí hotelu se nachází restaurace a salonek. Obě místnosti jsou vybaveny vlastním funkčním krbem a v současné době slouží především jako snídaňový prostor, či jako místo setkání rozličných hostů anebo členů turistických skupin s průvodci. Salonek je také prostorem, který lze pohodlně a rychle přetvořit v jednací místnost vhodnou pro firemní akce a školení.

Z hotelu Ebersbach je blízko ke všem stěžejním památkám města, a tak je naprosto ideálním místem pro pobyt v Českém Krumlově.

Popis lokality

Hotel Ebersbach se nachází v historickém centru města Český Krumlov a průčelí domu je dominantou v Široké ulici. Zadní část domu přiléhá k hlavní městské hradbě v ulici Hradební a je její součástí. Výsledkem náročné rekonstrukce jsou různorodé typy pokojů a apartmánů. Členitost domu umožňuje odlišné výhledy z pokojů na dominanty města včetně pohledu na krumlovský zámek nebo na vyhlídku pod Barokním divadlem. Pokoje mají koupelny s mramorovými obklady a vytápěnou podlahou. Pestré varianty koupelen od velmi prostorných s okny až po klasické typy standardních rozměrů mají převážně vany , měně sprchové kouty , vše v moderním designu.
Minulost a současnost se snoubí v interiérech hotelu Ebersbach.

Popis pokojů

Hotel nabízí pokoje se zajímavými výhledy, historizující výmalbou a nestandardními rozměry jako signature suite – 6 pokojů. Pokoje jsou pojmenovány podle historických postav, které byly spjaty s obdobím vrcholné renesance ( tzv. manýrismus ) nebo s Českým Krumlovem nebo s tehdejšími alchymisty. Luxusní historizující vybavení na Vás dýchne atmosféru časů dávno minulých. Vnímejte a užívejte svůj volný čas.

Hotel nabízí celkem 29 pokojů těchto typů:

1. Signature suite

2. Rodinné pokoje u terasy / Terrace suite

3. Deluxe King pokoje

4. Superior King pokoje

5. Deluxe jednolůžkový pokoj

6. Standardní jednolůžkový pokoj

Popis služeb

Hotel Ebersbach nabízí v ceně pobytu kontinentální snídani zdarma, wi-fi připojení a concierge služby. Na recepci je funkční Lobby bar, kde si naši hosté mohou objednat a vychutnat alkoholické či nealkoholické nápoje. Hosté, kteří zvolili pokoje typu Signature suite mají navíc k dispozici privátního wellness prostoru. Časové plánování rezervací je zajištěno na recepci hotelu.
Wellness je situováno v mezipatře nad recepcí hotelu. Nabízí místnost s vířivou vanou pro dvě osoby kde si můžete nastavit na svém „chytrém „ telefonu přes bluetooth vlastní  přehrávku a můžete se při vodní masáži oddávat poslechu jen Vašich oblíbených hudebních záznamů, které máte uloženy v mobilním telefonu. Můžete si navolit barevné variace a několik masážních programů. Župany a hotelovou obuv mají hosté z pokojů Signature suite připraveny přímo na svém pokoji.
Ve druhé oddělené místnosti je finská sauna s programem bio s kapacitou maximálně 4 osoby. K dispozici je sprchový kout přímo vedle sauny. Pro milovníky sportu lze sledovat přímo ze sauny sportovní přenos na LG obrazovce. Máte-li chuť poslouchat příjemnou hudbu, rádi Vám zajistíme hudební záznam v prostoru klidové zóny  u sauny. K dispozici je naše nabídka nápojů.
Hosté, kteří jsou ubytováni na ostatních typech pokojů mohou rezervovat privátní wellness za příplatek. Rezervace na recepci je nezbytná s ohledem na omezené možnosti kapacity wellness.

Kapacita

Single 4
Double 19
Suite 6
Restaurace 1
Školicí místnost 1
Salonek 1

Kontaktní informace

Adresa:
Hotel Ebersbach, Široká 77, Český Krumlov

Telefon: +420 725 596 564, + 420 380 421 247
E-mail: info@hotelebersbach.cz, sales@hotelebersbach.cz

Webové stránky