Hotel Kačenka

Holiday resort Losinka
Holiday resort Losinka
19. 3. 2020
Sport Hotel Tichá Orlice
Sport Hotel Tichá Orlice
19. 3. 2020
Zobrazit vše

Hotel Kačenka

Hotel Kačenka

Hotel Kačenka

Kategorie: ***
Lokalita: Pardubický kraj

Popis hotelu

Hotel Kačenka v Králíkách – ryze rodinný hotel, oblíbený pro svou domácí atmosféru. Jak sama majitelka říká, restaurace je vlastním obývákem a to je prostě znát. Sotonovi chtějí pro své hosty to nejlepší, je kladen důraz na poctivou stravu v restauraci i postupnou rekonstrukci hotelu. Je zde i nové venkovní posezení s herními prvky pro děti. Hotel myslí také na ekologii, vytápění tepelným čerpadlem, důsledně se zde třídí odpad.
Hotel byl mezi prvními certifikován Českým systémem kvality služeb, certifikace nebyla zatím z časových důvodů obnovena, ale nastavené standardy kvality zde platí stále. Toto dokazuje vysoký rating recenzí např. Booking 9,3.
Majitelé na Kačence bydlí, tedy jsou k dispozici 24 hod denně. Bezplatné Wi-Fi, 24 TV programů, služba praní a žehlení, výborné snídaně od lokálních dodavatelů. V à la carte restauraci jsou podávána jídla přímo vařená majitelem panem Sotonou, z těch nejlepších místních surovin, skvěle vychucené. Pasantní hosté mohou oblíbenou restauraci navštívit v době podávání obědů, klidné večery v přátelském duchu patří pouze pro hotelové hosty. Společné podnikání manželů Sotonových se datuje od roku 2001, tedy dosáhlo své plnoletosti. Z toho na Kačence působí 11 let.

Popis lokality

Hotýlek se nachází v populární oblasti Králíky – Dolní Morava. 200 m od kláštera Králíky – kouzelné místo s nádhernými výhledy od Frantovi vyhlídky či  rozhledny Val, jak na Králický Sněžník, Suchý Vrch, tak i Praděd. Mezi oblíbené aktivity v okolní krajině patří lyžování, cyklistika, pěší turistika. Hosté oceňují hlavně klidnou polohu, ale zároveň 5-10 min dojezd k atrakcím – vojenská muzea Králíky, celnické muzeum, Stezka v oblacích, nejdelší bobová dráha 3 km, směrem na Červenou Vodu se nachází druhé velké lyžařské středisko Buková Hora. Dostupné jsou i výlety do poutního kostela Neratov, Tančírna v Račím údolí, SPA a papírna Velké Losiny. Na vzestupu je i pivní turistika Holba Hanušovice, Černý Medvěd Jablonné nad Orlicí, Zlosin Losiny, Neratov či Potštejn.

Popis pokojů

Pokoje (3x2lůžkový,1x 3-lůžkový a 1x4lůžkový) mají výhled na okolní hory. Každý pokoj má vlastní koupelnu se sprchovým koutem a fénem, TV s 24 českými programy. V roce 2019 byli pořízeny nové plovoucí podlahy, masivní postele včetně matrací a jasanový nábytek na zakázku od místní firmy dává pokojům pozitivní „neglobální“ energii, kterou ocení každý návštěvník. Stolky s originálními židlemi vzor „první republika“ jsou vhodné jak pro práci na PC, tak např pro hraní společenských her.

Popis služeb

Vzhledem k tomu, že jde o rodinný poctivý podnik o třech lidech, hotel poskytuje převážně služby základní, ale vždy se snaží uspokojit individuální potřeby hosta. Není problémem zajistit služby, které sami neposkytujeme u našich partnerů. Jde zejména o welnes, masáže, projížďky na koních, tenisové kurty, bowling, lístky na kulturní představení, taxislužba a jiné požadavky.

Kapacita

Single 0
Double 3
Suite 2
Restaurace 30
Kongresový sál NE
Školicí místnost NE
Salonek NE

Vybavení pokojů:

Nabízené služby:

Kontaktní informace

Adresa:
Dolní Hedeč, 56169 Králíky

Telefon: 465 649 227
E-mail: kacenka@hotelkacenka.cz

Webové stránky

Hotel Kačenka