Hotel Volarik

Hotel Chateau Zbiroh
11. 5. 2020
MIURA hotel****
29. 6. 2020

Hotel Volarik

Kategorie: ****
Lokalita: Jihomoravský kraj

Popis hotelu

Hotel Volarik **** se nachází přímo v srdci Mikulova, jen pár kroků od historického centra. Pro hotelové hosty je k dispozici 58 klimatizovaných pokojů s vanou či sprchou ve čtyřech kategoriích. Pokoje jsou vybaveny LCD televizí, francouzskou kosmetikou, hypoalegenními pokrývkami v povlečení ze 100% česané bavlny a WiFi. V rámci ubytování mohou hosté využít vstup do nově vybudovaného střešního wellness s bazénem a saunami, jedinečné Kelo sauny s neuvěřitelnou vůní dřeva a využívat biotopické jezírko v zahradě. Hotel disponuje tradiční českou restaurací, nově vybudovaným wellness a zahradou s biotopickým jezírkem. V hotelové restauraci se každý den podávají vynikající snídaně pro hotelové hosty. Hotelový šéfkuchař s radostí pravidelně připravuje gastronomické delikatesy k uspokojení i těch nejnáročnějších hostů.  V případě oslav či akcí je možné pronajmout náš velký vinný sklep a zařídit degustaci s cimbálovou muzikou. Parkování pro ubytované hosty zdarma. Hotel je v centru nejkrásnějších cyklostezek, rádi zapůjčíme kola či elektrokola.

Popis lokality

Popis pokojů

Economy: Pokoj prakticky a útulně zařízený, ideální pro kratší pobyty nebo pracovní cesty. Pokoje jsou k dispozici ve většině se sprchou, v některých případech s vanou. Fotografie jsou ilustrativní. Pokoje se mohou lišit v designu a barvách.

Comfort: Světlý komfortní pokoj v moderním designu. Tyto stylově vybavené pokoje Vám zajistí příjemný pobyt, ať už na kratší nebo delší dobu. Pokoje se sprchovým koutem či vanou. Fotografie jsou ilustrativní. Pokoje se mohou lišit v designu a barvách.

Comfort s terasou: Komfortní citlivě laděný pokoj s terasou a posezením, která umocní Váš odpočinek . Tato kategorie jistě potěší hosty, kteří si rádi dají sklenku vína na čerstvém vzduchu. Pokoje se sprchovým koutem či vanou. Fotografie jsou ilustrativní. Pokoje se mohou lišit v designu a barvách.

Superior: Exkluzivní pokoj, jehož součástí je terasa se skvostným výhledem do zahrady. Velký pokoj s pohodlnou pohovkou i pro nejnáronější klientelu. Pokoje jsou vybaveny vanou. Fotografie jsou ilustrativní. Pokoje se mohou lišit v designu a barvách.

Popis služeb

Kapacita

Single 58
Double 59
Restaurace 2x
Kongresový sál 1x

Kontaktní informace

Adresa:
22. dubna 1000/28
692 01  Mikulov

Telefon: +420 515 550 610
E-mail: info@hotelvolarik.cz

Webové stránky