Hotel Continental Mariánské Lázně

Hotel Katerain
Hotel Katerain
19. 3. 2020
Hotel Abácie & Wellness
Hotel Abácie & Wellness
19. 3. 2020

Hotel Continental Mariánské Lázně

Kategorie: ****, congress, spa&wellness
Lokalita: Karlovarský kraj

Popis hotelu

Zajímavá architektura budovy dodává hotelu romantickou atmosféru ideální pro relaxační či léčebné pobyty v malebných Mariánských Lázních. Hotel Continental je rozdělen do dvou budov – Aida a Tosca, které jsou spojeny wellness centrem „Alexandria“.rnrnHotel Continental disponuje 27 Standardními pokoji a 14 pokoji DeLuxe. Všechny pokoje jsou elegantně zařízeny a vyzdobeny tak, abyste se cítili jako doma. Hotel má svou vlastní restauraci, která kromě mezinárodní a české kuchyně na přání nabízí také speciální pokrmy pro hosty s dietou nebo pro diabetiky.rnrnV hotelu se nachází plně vybavené lázeňské a wellness studio „Alexandria“, které nabízí široké spektrum léčebných a relaxačních procedur. Hostům je na požádání za poplatek k dispozici také lékař, který provádí vstupní kontrolu. Kromě toho je v hotelu sauna a malý bazén s protiproudem.rnrnHotel Continental má vlastní parkoviště pro 13 vozidel a příjemnou letní terasu.

Popis lokality

Čtyřhvězdičkový lázeňský hotel Continental se nachází v centru Mariánských lázní, druhém největším českém lázeňském městě, v blízkosti parku a nedaleko od známé Kolonády.

Popis pokojů

Hotel Continental disponuje 27 Standardními pokoji a 14 pokoji DeLuxe. Všechny pokoje jsou elegantně zařízeny a vyzdobeny tak, abyste se cítili jako doma. Hotel má svou vlastní restauraci, která kromě mezinárodní a české kuchyně na přání nabízí také speciální pokrmy pro hosty s dietou nebo pro diabetiky.

Popis služeb

Malý bazén s protiproudem.rnSauna .rnKrb v novém hotelovém lobby.rnMultilingvální recepce 24 hodin denně.rnVýtah.rnDomácí mazlíčci povoleni (10 euro/den).rnPřijímáme kreditní karty.rnInternetový koutek zdarma 24 hodin denně.rnBudíček po telefonu.rnHlídání dětí na požádání.rnPraní, Čištění oděvů, Žehlení na požádání.rnŽupany za zálohu.rnZapůjčení auta.rnServis concierge.rnFax, kopírování.rnKosmetické studio „Charme“.

Kapacita

Single 0
Double 41
Suite 0
Restaurace 2
Kongresový sál 1
Školicí místnost NE
Salonek 1

Kontaktní informace

Adresa:
Hlavni 230, 35301 Marianske lazne

Telefon: 420 602 367 600
E-mail: marketing@ghotels.cz

Webové stránky

Continental