Hotel Artaban

Rezidence Klínovec
Rezidence Klínovec
19. 3. 2020
Hotel Jezerka s.r.o.
Hotel Jezerka
19. 3. 2020

Hotel Artaban

Kategorie: ****, congress, spa&wellness
Lokalita: Kraj Vysočina

Popis hotelu

Čtyřhvězdičkový hotel Artaban v Žirovnici je synonymem pro vysoký standard nabízených služeb. Příjemný hotelový personál spolu s výbornou kuchyní pak zajistí pohodlí všech svých hostů.

Popis lokality

Hotel se nachází v malebném městečku Žirovnice ležící na stejnojmenné řece jižně od Pelhřimova, severovýchodně od Jindřichova Hradce na Vysočině. V blízkosti hotelu je i zámek s mnoha expozicemi.

Popis pokojů

Pokoje se sprchou či vanou splňují veškeré požadavky na nejvyšší komfort. Každý z pokojů je vybaven LCD televizorem se satelitním přijímačem, DVD, trezorem, nábytkem vybaveným na míru a připojením k internetu. Komfort pokojů podtrhují speciální zdravotní matrace, které jsou současné každého pokoje.

Popis služeb

Hotel nabízí širokou škálu služeb od ubytování přes stravování, bowling, wellness služby (masáže, zábaly, solárium, sauna, infrasauna, Whirlpool) až po nabídku pořádání kongresů včetně teambuildingových aktivit, či soukromích akcí nebo svateb s širokou nabídkou gastronomických služeb (rauty, coffeebreaky, servírované menu) a degustace vín.

Kapacita

Single 3
Double 19
Suite 0
Restaurace 1
Kongresový sál 1
Školicí místnost 3
Salonek 1

Kontaktní informace

Adresa:
Havlíčkovo náměstí 740, 39468 Žirovnice

Telefon: 561 030 100
E-mail: info@hotelartaban.cz

Webové stránky

Hotel Artaban****