Hotel Holiday Inn Prague Congress Centre

Hotel Novotel Praha Wenceslas Square
Hotel Novotel Praha Wenceslas Square
19. 3. 2020
Occidental Praha
19. 3. 2020

Hotel Holiday Inn Prague Congress Centre

Kategorie: ****, congress
Lokalita: Hlavní město Praha- Praha 4

Popis hotelu

Holiday Inn Prague Congress Centre je designový čtyřhvězdičkový hotel vhodný pro obchodní a kongresovou klientelu a nachází se pouhých
5 minut metrem od centra města v těsné blízkosti jedné
z nejvýznamnějších pražských památek – Vyšehradu. Hotel nabízí 254 klimatizovaných pokojů, 4 hotelové konferenční prostory s denním světlem a kapacitou až pro 230 osob (největší konferenční místnost /A+B propojené/ má kapacitu až 120 osob v uspořádání na divadlo).
Restaurant Esprit s terasou a panoramatickým výhledem na Prahu, Delicatésse Bistro, WiFi internetové připojení zdarma v celém prostoru hotelu, Thajské masáže, MiniGym a garážové parkování. Budova hotelu je propojena s Kongresovým centrem Praha – největším kongresovým zařízením v České republice. Hotel tak může uspokojit požadavky jak účastníků malých uzavřených jednání, tak i potřeby organizátorů mezinárodních kongresů.

Popis lokality

Holiday Inn Prague Congress Centre se nachází přímo na Vyšehradě, tedy na pomezí čtvrtí Vinohrady, Nusle a Podolí. Naše poloha v širším centru a zároveň nad Prahou, skýtá úchvatné výhledy. Nabízíme rovněž skvělou dopravní dostupnost z letiště, vlakového nádraží i dálnice D1. Disponujeme velkokapacitními garážemi a jsme součástí Kongresového centra Praha, největšího kongresového centra v České republice.

Popis pokojů

V naší nabídce pokojů najdete nově zrekonstruované exekutivní pokoje, standardní pokoje za výhodné ceny a také apartmá a exekutivní apartmá s výhledem na Prahu.
Myslíme také na rodiny s dětmi, hendikepované hosty i na Vaše domácí mazlíčky. Rádi Vám vždy vyjdeme vstříc a připravíme pokoje dle Vašich požadavků.

Popis služeb

Hosté u nás mají výběr z 5-ti druhů polštářů, dle svých preferencí, v celém hotelu se bez problému zdarma připojíte k vysokorychlostnímu Wi-Fi, nabízíme bohaté snídaně od časného rána až do pozdního dopoledne (6:30 – 10:30 a o víkendu až do 11:00), můžete navštívit naši krásnou a klidnou zahradu, kde Vás rovněž rádi obsloužíme, všechny pamětihodnosti máte na dosah ruky, vždyť do centra jsou to jen dvě zastávky metrem, můžete se spolehnout na náš přátelský a profesionální personál, jsme striktně nekuřácký hotel

Kapacita

Single 30
Double 219
Suite 5
Restaurace 230
Kongresový sál NE
Školicí místnost 120
Salonek 15

Kontaktní informace

Adresa:
Na Pankráci 1684/15, 14000 Praha 4

Telefon: +420 296 895 050
E-mail: reception@holidayinn.cz

Webové stránky

Hotel Holiday Inn Prague Congress Centre