Hotel Olga

Hotel Golden Angel
2. 12. 2020
Congress & Wellness Hotel Olšanka
Congress & Wellness Hotel Olšanka
2. 6. 2021

Hotel Olga

Kategorie: ***
Lokalita: Jihomoravský kraj

Popis hotelu

Hotel rodinného typu se nachází v klidné části 5 minut od historického centra a zámku ve Slavkově. Nabízí 20 pokojů s vlastním sociálním zařízením, televizí a lze si vybrat pokoj s vlastní  klimatizací. Ubytovaní mají k dispozici soukromé parkoviště (1 automobil 1 pokoj). V hotelu je pro ubytované hosty k dispozici společná kuchyňka s lednicí a vařičem. Restaurace s kapacitou 45 míst nabízí obědy i večeře, hostům slouží v ranních hodinách jako snídaňový bar. Hotel neakceptuje pobyt zvířat.

Popis lokality

Slavkov u Brna je historické město spjaté s Napoleonem Bonaparte a Bitvou tří císařů. Ve Slavkově je letní koupaliště, golfový areál, tenisový areál, barokní zámek a jeho zámecký park. Ve Slavkově jsou pořádány různé akce, nejvýznamnější z nich lze jmenovat např. Veteranfest, Pohádkoland, Topfest, Dny Slavkova či zimní Vzpomínkové akce. Nelze zapomenout na možnosti v okolí např. jízda na koni ve stájích Němčany (2 km), ekofarma Jalový Dvůr (8 km), Aqupark Vyškov (20 km), propast Macocha (38km) či Brno (20 km). V posledních letech zde vzrůstá i cykloturistika díky výstavbám cyklostezek.

Popis pokojů

Pokoje jsou moderní, čisté, s vlastním sociálním zařízením a televizí. Komfortní pokoje mají vanu a vlastní soukromý balkon, prostorově jsou o něco větší než standartní pokoje. Součástí pokoje je běžný nábytek jako stůl a židle. Ve vícepokojových pokojích a komfortech je sedací souprava. V koupelnách jsou ručníky. V některých pokojích je vlastní klimatizace.

Popis služeb

Služby recepce do 22:00 hodin, restaurace je otevřena dle aktuální týdenní doby. Pro hosty je k dispozici společná kuchyňka s lednicí, vařičem, dřezem a základním kuchyňským vybavením. Hosté mohou zdarma využít naše soukromé parkoviště.

Kapacita

Single 2
Double 18
Suite – trojlůžkový

Suite – čtyřlůžkový

2

2

Restaurace 1

Vybavení pokojů:

Nabízené služby:

Kontaktní informace

Adresa:
Zborovská 45, Slavkov u Brna 68401

Telefon: 773 115 425
E-mail:

Webové stránky