Hotel Ondrášův Dvůr

Hotel CUBE
31. 8. 2021
Hotel Suite Home Prague
7. 11. 2021

Hotel Ondrášův Dvůr

Kategorie: 4*. Wellness&Spa
Lokalita: Moravskoslezský kraj

Popis hotelu

Resort je obklopen lesy a disponuje nádhernou zahradou. Naleznete zde jak hlavní hotelovou budovu, tak několik vil s pokoji nebo apartmány. Kromě wellness zóny resort disponuje také jedinečným Thermal Parkem, kde se můžete ponořit do kádí s teplou vodou a užívat si výhledu do okolí se skleničkou v ruce.  V areálu se nachází dvě přírodních jezera – jedno s filtrovanou a sluncem vyhřívanou vodou, druhé slouží k pozorování ryb. Zárukou pro deštivé dny se stane wellness odpočívárna Tropic. Nově jsme pro Vás otevřeli krytý bazén a pro firmy je nově k dispozici kongresová hala a školící místnost pro pořádání školení a jiných akcí. Našimi službami se specializujeme na dospělého klienta a proto poskytujeme pobyty pouze osobám starším 18 let.

Popis lokality

Hotel Ondrášův dvůr se nachází v samém srdci Beskyd nedaleko obce Bílá-Mezivodí.

Popis pokojů

Hotel Ondrášův dvůr is located in the heart of the Beskydy Mountains near the village Bílá-Mezivodí.

Popis služeb

Hotel je pouze pro klienty starší 18 let. Nabízí služby restaurace s lokální i mezinárodní kuchyní, dále několik barů, jako Music Bar, letní bar a plážový Aruba bar, který se nachází v našem písečném světě Tropic.

Kromě klasického wellness (finská sauna, infrasauna, parní sauna, tepidarium, masáže) nabízí hotel také Thermal Park s dřevěnými káděmi s termální vodou o 38°C.

Hotel nabízí své služby jak individuální klientele, tak klientele korporátní.

Kapacita

Double 32
Suite 12
Restaurace 94
Kongresový sál 120
Školící místnost 30

Vybavení pokojů:

Kontaktní informace

Adresa:
Bílá 98, Bílá 73915

Telefon: 731 682 395
E-mail: info@ondrasuv-dvur.cz

Webové stránky