Hotel Selský Dvůr

Hotel Lafayette
Hotel Lafayette
19. 3. 2020
Bristol Vila Tereza
Hotel Bristol Vila Tereza
19. 3. 2020

Hotel Selský Dvůr

Kategorie: ****
Lokalita: Hlavní město Praha- Praha 10

Popis hotelu

Hotel Selský Dvůr se nachází v klidné části Prahy 10. Umístění hotelu je ideální v rámci dostupnosti důležitých dopravních uzlů veřejné i osobní dopravy. Blízké vzdálenosti od dálnice D1 a Jižní spojky, dvou linek metra a navazujících autobusových spojení a několika tramvajových spojení přináší hostům pohodlí ve výběru příjezdu osobními auty nebo použití městských hromadných dopravních prostředků.

Popis lokality

Autobusová zastávka se nachází přímo před vstupem do hotelu. Do centra Prahy se pohodlně dostanete za 20 minut. Autobusem se můžete dopravit během několika minut i na dvě linky metra a v dochozí vzdálenosti se nachází několik tramvajových spojení. Lístky na městskou hromadnou dopravu jsou k zakoupení na hotelové recepci.

Popis pokojů

Hotel Selský Dvůr v Praze nabízí ubytování ve 30ti moderně a nově zařízených dvoulůžkových pokojích ve vysokém standardu s bezkonkurenčním komfortem spaní a se spoustou doplňkových služeb jako je např. polštářové menu – výběr z několika druhů zdravotních polštářů, nejmodernější 32“ LCD televizory s množstvím satelitních kanálů, vysokorychlostní Wi-Fi zdarma, bezpečnostní elektronická schránka a minibar. Hostům je dále k dispozici moderní ekologické topení a klimatizace třetí generace nezatěžující přírodu, profesionální vysoušeče vlasů Valera a kvalitní hotelová kosmetika.

Popis služeb

Neuvedeno

Kapacita

Single 0
Double 30
Suite 0
Restaurace 1
Kongresový sál NE
Školicí místnost 1
Salonek NE

Kontaktní informace

Adresa:
K Horkám 47/56, 102 00 Praha – Hostivař, Česká republika, 10200 Praha 10

Telefon: 271 751 940
E-mail: em@hotelselskydvur.cz

Webové stránky

Hotel Selský Dvůr