Ibis Plzeň

Hotel Kilián
Hotel Kilián
19. 3. 2020
Hotel Plzeň
Hotel Plzeň
19. 3. 2020

Ibis Plzeň

Kategorie: ***
Lokalita: Plzeňský kraj

Popis hotelu

Hotel Ibis Plzeň je situován Plzni v klidné lokalitě komerční zóny Borská Pole. Nabízí restauraci, konfer- enční prostory a pohodlně zařízené pokoje s bezplatným Wi-Fi. Budova je bezbariérová.
Ubytování zahrnuje klimatizované a zvukotěsné pokoje vybavené TV s plochou obrazovkou. Součástí je i koupelna se sprchovým koutem a fénem.
Hosté mohou odpočívat na terase nebo si zde zahrát minigolf. K hotelu se snadno dostanete autem a na místě je velké neplacené parkoviště.
Recepce je otevřená 24 hodin denně. Hotel poskytuje služby praní, žehlení i čištění oděvů.
V hotelové restauraci s příjemnou atmosférou můžete ochutnat pokrmy místní i mezinárodní kuchyně. K zázemí hotelu patří i moderní konferenční prostory. Dále je zde lobby bar, kde můžete popíjet kávu a popovídat si s přáteli nebo obchodními partnery.
Hovoříme Vaším jazykem!

Popis lokality

Hotel se nachází v Plzni, v klidné lokalitě městské komerční zóny Borská pole. Je relatvně na okraji města (dojezdová vzdálenost do centra města je cca 5 km, tj cca 10 minut jízdy autem) a tak je situován v blíz- kosti lesa a klidové zóny vodní nádrže České údolí. Poloha hotelu je velmi výhodná vzhledem k dálničnímu tahu D5 –> Praha – Norimberk (k nájezdu na dálnici je to cca 3km, tj cca 5 min jízdy autem) a hotel je tak velmi dobře dostupný pro příjezd motorovými vozidli bez nutnosti potýkat se s městským provozem. Přímo před hotelem je zastávka MHD (trolejbus č. 15), takže dostupnost centra města je rela- tivně dobrá a poloha hotelu tak nabízí nutný klid k pobytu a zároveň neznemožňuje hostům užít si ruch velkoměsta.

Popis pokojů

V hotelu je celkem 130 pokojů s rovnoměrným zastoupením jednolůžkových a dvoulůžkových pokojů. Všechny pokoje jsou nekuřácké, jsou zvukově izolované a plně klimatizované. Každý pokoj je vybaven koupelnou se sanitárním vybavením. Pro větší pohodlí našich hostů nabízejí pokoje velmi komfortní postele z konceptu “IBIS Sweet Bed”, TV s plochou obrazovkou a 6Oti kanály a pokrytí WiFi signálem zdarma.

Popis služeb

Ibis hotel Plzeň nabízí standardní rozsah ubytovacích a stravovacích služeb. Jedinečnost zážitku je zprostředkována mladým, přátelským a ochotným kolektivem zaměstnanců napříč všemi úrovněmi ho- telového servisu. Ochotně a s úsměvem vás přivítjí zaměstnanci recepce (24/7), kteří Vás již při prvním kontaktu přesvědčí, že jste v hotelu správně a že nás zajímá Vaše pohodlý a hladký/bezproblémový průběh pobytu. Druhým příjemným zážitkem jistě bude setkání s hotelovou obsluhou restaurace a baru. Tato obsluha se s plným nasazením postará o vaše občerstvení a zajistí Vám přísun teplých/studených, alkoholických/nealkoholických nápojů z hotelového baru a zprostřekuje nabídku hotelové restaurace, která je v duchu konceptu “IBIS Kitchen”. Gastronomický zážitek si lze užít v prostorách hotelové restau- race stejně jako na letní terase. Pro zpestření lze využít minigolfové hřiště, které je umístěno v prosto- rách zahrady přilehlé k letní terase.
Zvláštní kapitolou jsou kongresové služby, které zaměstnanci hotelu rádi připraví dle individuálních požadavků. Pro dlouhodobé pobyty potom hotel zajistí prádelní služby dle potřeb hosta.

Kapacita

Single 64
Double 63
Suite 3
Restaurace 50
Kongresový sál 60
Školicí místnost 2×30
Salonek 2×30

Kontaktní informace

Adresa:
Univerzitní 1209/65, 301 00 Plzeň 3, Česko, 30100 Plzeň

Telefon: 377 887 777
E-mail: h6734@accor.com

Webové stránky

Ibis Plzeň