Konferenční Hotel Luna

Hotel Styl - Hlinsko
Hotel Styl – Hlinsko
19. 3. 2020
Aparthotel Lublaňka
Aparthotel Lublaňka
19. 3. 2020

Konferenční Hotel Luna

Kategorie: ***, congress, spa&wellness
Lokalita: Kraj Vysočina

Popis hotelu

Pomozte nám i letos obhájit velmi dobré výsledky z Czech Hotel Awards z předcházejících let. Hlasovat můžete vlevo pod obrázky. Konferenční hotel Luna je oblíbeným místem pro konání kongresů, konferencí, teambuildingů, školení a jiných firemních akcí. Jeho hlavními výhodami jsou specializace na firemní akce, centrální poloha hotelu v ČR – pouhých 12 km od geometrického středu České republiky, kongresové centrum s 12 konferenčními prostory (největší až pro 220 osob), ubytování až pro 200 osob, wellness centrum s krytým bazénem a rybníkem, relaxačních a zábavních aktivit (discgolf, tenis, volejbal, …) i možnost exkluzivního uzavření celého areálu.

Popis lokality

Konferenční komplex wellness hotelu Luna má strategickou polohu ve středu ČR mezi Prahou a Brnem nedaleko dálnice D1. Díky tomu nabízíme mezi konferenčními hotely unikátní dostupnost – cesta z Prahy trvá necelou hodinu, z Brna cca 75 minut. Účastníci budou méně unavení z cesty a ještě se ušetří za nevyužitý čas na cestě. Přitom se hotel nachází ve zcela klidném a malebném prostředí Vysočiny mezi lesy na břehu rybníka a úpatí nejvyšší hory Havlíčkobrodska.

Popis pokojů

Hotel Luna nabízí ubytování až v 66 převážně dvoulůžkových pokojích s až 160 lůžky. Pokoje mají vlastní koupelnu, WC a balkon. Kromě hotelových pokojů je k dispozici i 40 lůžek v deseti vytápěných chatičkách na břehu rybníka s ojedinělou atmosférou (případným větším skupinám samozřejmě nabízíme i možnost ubytování ve spolupracujících hotelích). Samozřejmostí je i hotelová restaurace se salonkem a terasou.

Popis služeb

Hotel se zaměřuje na poskytování služeb zejména pro firemní akce, konference apod., pro které zajišťuje plné spektrum služeb potřebných k úspěšnému průběhu akce. Součástí hotelu je též wellness centrum s oblíbeným krytým bazénem s protiproudem, saunou, infrakabinou, whirlpoolem a masážemi. Venku se nachází tenisové kurty s umělým povrchem a osvětlením, vhodné třeba i na volejbal či nohejbal. Kolem celého hotelu je rozmístěno discgolfové hřiště, což je stále oblíbenější alternativa golfu – pouze se hází speciálními disky do „košů“. Ostatní bezprostřední okolí hotelu – rybník, na jehož břehu se hotel nachází, kopce, lesy, travnatá i asfaltová plocha, nabízí téměř neomezené možnosti pro akční i oddechové aktivity. Těšíme se na Vás.

Kapacita

Single 0
Double 66
Suite 10
Restaurace 2
Kongresový sál 2
Školicí místnost 4
Salonek 5

Vybavení pokojů:

Kontaktní informace

Adresa:
Kouty 77, 58401 Ledeč nad Sázavou

Telefon: 569 738 800
E-mail: hotelluna@hotelluna.cz

Webové stránky

Konferenční hotel Luna