Le Palais Art Hotel Prague

Aria Hotel Prague
Aria Hotel Prague
19. 3. 2020
The Emblem Prague Hotel
The Emblem Prague Hotel
19. 3. 2020
Zobrazit vše

Le Palais Art Hotel Prague

Le Palais Art Hotel Prague

Kategorie: *****, wellness&spa
Lokalita: Hlavní město Praha- Praha 2

Popis hotelu

Jedinečný Le Palais Art Hotel Prague nabízí svým hostům styl, eleganci i pohodlí. Budova byla postavena v roce 1897.

Každý z hostů hotelu může vychutnat spojení atmosféry doby Belle Époque a moderních technologií. K vidění jsou zde nejen autentické stropy od světoznámého malíře Luďka Marolda, který zde na konci devatenáctého století žil a tvořil Elegantní, ale přesto stále uvolněnou atmosféru skvěle doplňují i další umělecká díla, která jsou vystavená ve veřejných prostorách v celém hotelu, např. sbírka grafik představitele francouzského konstruktivismu Le Corbusier.

Popis lokality

Hotel je situován v honosné čtvrti Vinohrady na Praze 2, v klidné části, ale přesto jen několik minut od srdce metropole.

Popis pokojů

Typy pokojů

Standard pokoj: 15

Deluxe pokoj: 30

Executive pokoj: 15

Luxury Suite: 7

Disabled: 1

Popis služeb

Pro hosty je zde připraveno ubytování v 72 luxusních pokojích a apartmánech, fine dining restaurace Artista s překrásným výhledem na Prahu, Lobby Bar s širokou nabídkou luxusních vín i osvěžujících míchaných drinků.

Le Palais Art Hotel Prague nabízí elegantní prostory pro všechny důležité schůzky, pracovní konference či soukromá jednání. K dispozici je pro naše hosty připraveno několik plně klimatizovaných konferenčních místností s LCD televizí a stabilním vysokorychlostním Wi-Fi připojením. Vše, co je potřeba pro efektivní prezentování firemních úspěchů.

 

Návštěvník si může navíc dopřát odpočinek v hotelovém Pure Spa, kde má k dispozici privátní whirpool, solnou komoru, finskou a parní saunu s relaxační zónou.  Dále může využít širokou nabídku služeb od profesionálních terapeutů, jako masáže (širokou škálu zdravotních i relaxačních), celotělové peelingy a zábaly ve speciálních vyhřívaných lůžkách. Profesionální pedikúru a manikúru a jako jediné wellness v ČR unikátní kosmetické ošetření podle Methody Brigitte Kettner.

Pokud někdo zamíří do Prahy autem, není problém zaparkovat ve vlastních podzemních garážích

Kapacita

Single /Double 72
Suite 7
Restaurace 1
Školicí místnost 1 (max. pro 80 lidí)
Salonek 4

Kontaktní informace

Adresa:
U Zvonařky 1, 12000 Praha 2

Telefon: 234 634 111
E-mail: info@lepalaishotel.eu

Webové stránky