Le Palais Art Hotel Prague

Aria Hotel Prague
Aria Hotel Prague
19. 3. 2020
The Emblem Prague Hotel
The Emblem Prague Hotel
19. 3. 2020

Le Palais Art Hotel Prague

Kategorie: *****, wellness&spa
Lokalita: Hlavní město Praha- Praha 2

Popis hotelu

Jedinečný Le Palais Art Hotel Prague nabízí svým hostům styl, eleganci i pohodlí. Budova byla postavena v roce 1897.

Každý z hostů hotelu může vychutnat spojení atmosféry doby Belle Époque a moderních technologií. K vidění jsou zde nejen autentické stropy od světoznámého malíře Luďka Marolda, který zde na konci devatenáctého století žil a tvořil Elegantní, ale přesto stále uvolněnou atmosféru skvěle doplňují i další umělecká díla, která jsou vystavená ve veřejných prostorách v celém hotelu, např. sbírka grafik představitele francouzského konstruktivismu Le Corbusier.

Popis lokality

Hotel je situován v honosné čtvrti Vinohrady na Praze 2, v klidné části, ale přesto jen několik minut od srdce metropole.

Popis pokojů

Typy pokojů

Standard pokoj: 15

Deluxe pokoj: 30

Executive pokoj: 15

Luxury Suite: 7

Disabled: 1

Popis služeb

Pro hosty je zde připraveno ubytování v 72 luxusních pokojích a apartmánech, fine dining restaurace Artista s překrásným výhledem na Prahu, Lobby Bar s širokou nabídkou luxusních vín i osvěžujících míchaných drinků.

Le Palais Art Hotel Prague nabízí elegantní prostory pro všechny důležité schůzky, pracovní konference či soukromá jednání. K dispozici je pro naše hosty připraveno několik plně klimatizovaných konferenčních místností s LCD televizí a stabilním vysokorychlostním Wi-Fi připojením. Vše, co je potřeba pro efektivní prezentování firemních úspěchů.

 

Návštěvník si může navíc dopřát odpočinek v hotelovém Pure Spa, kde má k dispozici privátní whirpool, solnou komoru, finskou a parní saunu s relaxační zónou.  Dále může využít širokou nabídku služeb od profesionálních terapeutů, jako masáže (širokou škálu zdravotních i relaxačních), celotělové peelingy a zábaly ve speciálních vyhřívaných lůžkách. Profesionální pedikúru a manikúru a jako jediné wellness v ČR unikátní kosmetické ošetření podle Methody Brigitte Kettner.

Pokud někdo zamíří do Prahy autem, není problém zaparkovat ve vlastních podzemních garážích

Kapacita

Single /Double 72
Suite 7
Restaurace 1
Školicí místnost 1 (max. pro 80 lidí)
Salonek 4

Kontaktní informace

Adresa:
U Zvonařky 1, 12000 Praha 2

Telefon: 234 634 111
E-mail: info@lepalaishotel.eu

Webové stránky