Orea Hotel Pyramida

Bouda Máma wellness hotel
Bouda Máma wellness hotel
19. 3. 2020
Quality Hotel Ostrava City
Quality Hotel Ostrava City
19. 3. 2020
Zobrazit vše

Orea Hotel Pyramida

Orea Hotel Pyramida

Orea Hotel Pyramida

Kategorie: ****, congress
Lokalita: Hlavní město Praha- Praha 6

Popis hotelu

Orea Hotel Pyramida je nejen kongresové centrum s ideální polohou v Praze, ale také moderní fitness centrum s bazénem a hotel se špičkovým servisem nacházející se v blízkosti Hradčan. Pokud plánujete konferenci či jinou banketovou akci, pak Vám můžeme nabídnout multifunkční konferenční prostory s nejmodernějším technickým vybavením. Hotel disponuje 9 konferenčními sály s kapacitou až pro 1100 osob. Samozřejmostí je i zajištění cateringových a dalších služeb spojených s organizací akce. Hotel je nekuřácký, bezbariérový a k zaparkování Vašeho automobilu je možné využít parkoviště. Doplňkové služby typu transferu, zajištění vstupenek, prohlídek Prahy a mnoho dalších pro Vás rád zajistí náš concierge.

Popis lokality

Hotel je situován v pěší vzdálenosti od Pražského hradu, Lorety, Strahovského kláštera a Malé Strany. Do centra města se pohodlně dostanete za cca 15 minut městskou hromadnou dopravou. Poloha hotelu je výhodná také pro hosty cestující z letiště, které se nachází ve vzdálenosti 10 km od hotelu.

Popis pokojů

V Orea Hotelu Pyramida si můžete vybrat z 351 komfortních klimatizovaných pokojů a apartmánů s bezplatným Wi-Fi připojením, z nichž je 265 dvoulůžkových, 46 jednolůžkových, 24 třílůžkových pokojů, 12 apartmá a 4 pokoje pro hendikepované hosty. Všechny pokoje jsou nekuřácké a jsou vybaveny čajovým a kávovým setem s rychlovarnou konvicí, minibarem, trezorem, satelitní televizí, detektorem kouře a dveřmi s elektronickým klíčem. Koupelny jsou vybaveny vanou nebo sprchovým koutem a fénem.

Popis služeb

Hotelová restaurace Koppernik a Bohemia nabízejí výběr toho nejlepšího z české, středozemní i mezinárodní kuchyně a jsou ideálním místem pro obchodní oběd či schůzku v uvolněné atmosféře. Hotel nabízí možnost aktivního odpočinku ve svém Relax centru nacházejícím se v přízemí hotleu. Centrum disponuje 11 metrovým krytým bazénem o hloubce 1,6 m, klasickou finskou saunou s odpočívárnou, moderním fitness centrem a masážemi.

Kapacita

Single 46
Double 265
Suite 12
Restaurace 2
Kongresový sál 1
Školicí místnost NE
Salonek 8

Kontaktní informace

Adresa:
Bělohorská 24, 16901 Praha 6

Telefon: 233102111
E-mail: pyramida@orea.cz

Webové stránky

Orea Hotel Pyramida