Orea Hotel Pyramida

Bouda Máma wellness hotel
Bouda Máma Wellness Hotel
19. 3. 2020
Quality Hotel Ostrava City
Quality Hotel Ostrava City
19. 3. 2020

Orea Hotel Pyramida

Kategorie: ****, congress
Lokalita: Hlavní město Praha- Praha 6

Popis hotelu

Orea Hotel Pyramida je nejen kongresové centrum s ideální polohou v Praze, ale také moderní fitness centrum s bazénem a hotel se špičkovým servisem nacházející se v blízkosti Hradčan. Pokud plánujete konferenci či jinou banketovou akci, pak Vám můžeme nabídnout multifunkční konferenční prostory s nejmodernějším technickým vybavením. Hotel disponuje 9 konferenčními sály s kapacitou až pro 1100 osob. Samozřejmostí je i zajištění cateringových a dalších služeb spojených s organizací akce. Hotel je nekuřácký, bezbariérový a k zaparkování Vašeho automobilu je možné využít parkoviště. Doplňkové služby typu transferu, zajištění vstupenek, prohlídek Prahy a mnoho dalších pro Vás rád zajistí náš concierge.

Popis lokality

Hotel je situován v pěší vzdálenosti od Pražského hradu, Lorety, Strahovského kláštera a Malé Strany. Do centra města se pohodlně dostanete za cca 15 minut městskou hromadnou dopravou. Poloha hotelu je výhodná také pro hosty cestující z letiště, které se nachází ve vzdálenosti 10 km od hotelu.

Popis pokojů

V Orea Hotelu Pyramida si můžete vybrat z 351 komfortních klimatizovaných pokojů a apartmánů s bezplatným Wi-Fi připojením, z nichž je 265 dvoulůžkových, 46 jednolůžkových, 24 třílůžkových pokojů, 12 apartmá a 4 pokoje pro hendikepované hosty. Všechny pokoje jsou nekuřácké a jsou vybaveny čajovým a kávovým setem s rychlovarnou konvicí, minibarem, trezorem, satelitní televizí, detektorem kouře a dveřmi s elektronickým klíčem. Koupelny jsou vybaveny vanou nebo sprchovým koutem a fénem.

Popis služeb

Hotelová restaurace Koppernik a Bohemia nabízejí výběr toho nejlepšího z české, středozemní i mezinárodní kuchyně a jsou ideálním místem pro obchodní oběd či schůzku v uvolněné atmosféře. Hotel nabízí možnost aktivního odpočinku ve svém Relax centru nacházejícím se v přízemí hotleu. Centrum disponuje 11 metrovým krytým bazénem o hloubce 1,6 m, klasickou finskou saunou s odpočívárnou, moderním fitness centrem a masážemi.

Kapacita

Single 46
Double 265
Suite 12
Restaurace 2
Kongresový sál 1
Školicí místnost NE
Salonek 8

Kontaktní informace

Adresa:
Bělohorská 24, 16901 Praha 6

Telefon: 233102111
E-mail: pyramida@orea.cz

Webové stránky

Orea Hotel Pyramida