Bouda Máma Wellness Hotel

Hotel a restaurant Větruše****
Hotel a restaurant Větruše
19. 3. 2020
Orea Hotel Pyramida
Orea Hotel Pyramida
19. 3. 2020

Bouda Máma Wellness Hotel

Kategorie: ****, spa&wellness
Lokalita: Královehradecký kraj

Popis hotelu

Užijte si pohodovou i aktivní dovolenou v našem rodinném wellness hotelu v srdci Krkonoš. Ubytujete se v útulném 3* nebo moderním 4* pokoji. Vyzkoušíte jedinečnou wellness zónu s kneippovou lázní, privátní jaccuzzi, masáže, bazén, saunu a vířivku. Přímo v hotelu je tenis, squash, stolní tenis, posilovna, půjčovna horských kol a lyžařského vybavení, bowling a další. Vychutnáte si pravou českou kuchyni z kvalitních surovin nebo nově italskou kuchyni s pecí na pizzu. Těšíme se na Vaši návštěvu.

Popis lokality

Hotel Bouda MÁMA se nachází v malebném a poklidném prostředí Krkonošského národního parku – v Peci pod Sněžkou. Samotný hotel pak leží v nadmořské výšce 900 m.n.m. a je vzdálen 200m od sedačkové dráhy na nejvyšší horu české republiky – Sněžku (1602 m.n.m.)). Ráz krajiny výrazně dokresluje říčka Úpa.

Popis pokojů

3* pokoje -útulné pokoje s klasickým dřevěným masivním nábytkem na Vás dýchnou svou atmosférou již při prvním vkročením. Jsou situovány v hlavní budově s výhledem na všechny světové strany. Klidné pokoje s výhledem do pravého krkonošského lesa, na tenisový kurt a terasu. Již tato úroveň ubytování nabízí vysoký standard služeb: na pokoji naleznete televizi se satelitním příjmem, trezor, antialergické pokrývky, samozřejmostí je toaleta a sprcha u každého pokoje. 4* pokoje v nově postavené budově, která je stávající budovou propojena podzemní chodbou plně odpovídají úrovni 4* standardu. Tři čtvrtiny všech pokojů jsou situovány na slunnou jižní stranu a mají velká francouzská okna. Pokoje obsahují koupelnu se sprchovým koutem, psacím stolkem s křeslem, samostatným sezením s konferenčním stolkem, kufrboxem, denně doplňovaným minibarem, velkým trezorem. Velké LCD televizory jsou umístěny na stěnách, aby nezabíraly místo. Na pokojích je k dispozici internet, telefon a další detaily, které jsou pro úroveň čtyřhvězdičkového hotelu standardem. Samozřejmostí je ochrana bezpečnosti pokojů pomocí systému otevírání pokojů a vstupů do budovy prostřednictvím čipových karet. Každý host bydlící v této části má k dispozici župan ať už pro wellness či jen pro užití na pokoji. V ceně 4* pokojů je jeden vstup do wellness zóny pro každého dospělého zdarma (při týdenní pobytech pak vstupy dva).

Popis služeb

V našem hotelu si můžete vybrat ze dvou úrovní ubytování: v 3* části hotelu nabízíme jednolůžkové až pětilůžkové pokoje ve 4* části hotelu jsou k dispozici dvoulůžkové až čtyřlůžkové pokoje a také 2 apartmány. Cena ubytování obsahuje: Zdarma jízdenka na Sněžku při prodloužených pobytech na min. 5 nocí pro každou dospělou osobu. Dále taktéž obsahuje polopenzi (snídaně – švédské stoly, večeře výběrem z 8jídel + salátového baru – vždy 1 jídlo bezlepkové), pokoje s TV, satelitem, trezorem, WC, sprchou slunná terasa s lehátky vnitřní bazén s protiproudem o teplotě 28ºC, whirlpool,sauna, fitness, šipky, ruské kuželky, venkovní stání pro auto, vlastní SKIBUS zdarma, dětský koutek, transfer při příjezdu a odjezdu, wi-fi internet v restauraci, hotelová sjezdovka zdarma. Cena pro **** hotel navíc zahrnuje prostorné pokoje s moderním nábytkem, minibar, výtah, 1x zdarma vstup do wellness zóny,Župany, fén zdarma,při týdením pobytu 2x zdarma vstup do wellness zóny, velké plazmové televize na pokojích, wi-fi na pokojích zdarma. Dále jacuzzi, sqush, bowling, billiard atd…

Kapacita

Single 2
Double 21
Suite 22
Restaurace 1
Kongresový sál 80
Školicí místnost 50
Salonek 20

Kontaktní informace

Adresa:
Pec pod Sněžkou 124, 54221 Pec pod Sněžkou

Telefon: 602 304 989
E-mail: hotel@boudamama.cz

Webové stránky

Bouda Máma wellness hotel