Top Hotel Praha

Hotel Golf
Hotel Golf
19. 3. 2020
Hotel Frankův Dvůr
Hotel Frankův Dvůr
19. 3. 2020

Top Hotel Praha

Kategorie: ****, Congress
Lokalita: Hlavní město Praha- Praha 4

Popis hotelu

TOP HOTEL Praha & Congress Centre je díky své kapacitě, dobré dostupnosti do centra Prahy a široké nabídce služeb ideálním místem jak pro konání kongresů a konferencí, tak pro individuální a organizovanou turistiku nebo korporátní ubytování. TOP HOTEL Praha vám k tomu nabízí vše, co můžete potřebovat. 5 000 konferenčních míst, 530 pokojů a apartmánů, 4 restaurace, catering, pestré možnosti sportovního vyžití a relaxace, rozlehlé parkoviště nebo jedinečné prostory Japonské zahrady. Samozřejmostí je kompletní konferenční servis na profesionální úrovni. TOP HOTEL Praha je zárukou kvality poskytovaných služeb a komfortního ubytování.

Popis lokality

TOP HOTEL Praha se nachází na Praze 4 – Chodově, v obchodní a rezidenční čtvrti, pouhých 8 km jižně od centra města, nedaleko nájezdu na D1. Stanice MHD s napojením do centra Prahy je přímo před hotelem. K hotelu náleží rozlehlé parkoviště s 800 místy pro automobily a 30 místy pro autobusy.

Popis pokojů

Hosté mají možnost ubytování ve více než 500 pokojích typu Standard, Executive, Superior, Apartmá, Business apartmá nebo Prezidentské apartmá. Hotel je vybaven také bezbariérovými pokoji. Aby i při plné obsazenosti hotelu vše probíhalo hladce, jsou k dispozici dvě recepce.

Popis služeb

Ve variabilních prostorách TOP HOTELU Praha lze uspořádat kongres, konferenci, výstavu, sportovní i společenskou akci, firemní školení, workshop, večírek, svatbu, sjezd nebo třeba zahradní slavnost s grilováním. Hotelové kongresové centrum disponuje 5 kongresovými sály a 16 salonky s celkovou kapacitou až 5 000 míst. Největší multifunkční kongresový sál s vlastním vchodem a zázemím může hostit až 2 000 delegátů. Díky výborné akustice je vhodný i pro koncerty. Ve všech prostorách hotelu je k dispozici Wi-Fi připojení, v kongresových sálech rovněž připojení LAN.

K ubytování hostů slouží více než 500 pokojů a apartmánů, k jejich relaxaci pak například wellness centrum s krytým bazénem, sauna, thajské masáže, tenisové kurty, nebo prostory Japonské zahrady. V hotelu je několik restaurací, které podávají českou i mezinárodní kuchyni. Hotelová gastronomie se těší velké oblibě. Hotel poskytuje i externí cateringové služby, za které získal již řadu uznání doma i v zahraničí.

Kapacita

Single 13
Double 348
Suite 34
Restaurace 450
Kongresový sál 2000
Školicí místnost 900
Salonek 75

Kontaktní informace

Adresa:
Blažimská 1781/4, 14900 Praha 4

Telefon: 267 284 281
E-mail: marketing@tophotel.cz

Webové stránky