Vienna House Easy Pilsen

Hotel U Hraběnky
Hotel U Hraběnky
19. 3. 2020
Darovanský dvůr Resort
Resort Darovanský Dvůr
19. 3. 2020

Vienna House Easy Pilsen

Kategorie: ****, congress
Lokalita: Plzeňský kraj

Popis hotelu

Z hotelu Vienna House Easy Pilsen lze do historického centra Plzně lehce dojít pěšky. Světově známý pivovar Pilsner Urquell se nachází přímo naproti a můžete si udělat procházku historickým centrem. Design, výrazné barvy a příjemné pokoje společně s prostory pro konání akcí a wellness zařízení propůjčují hotelu přívětivou atmosféru.

Popis lokality

Dříve sídlo králů a místo, kde se zrodilo světoznámé pivo. Dnes je Plzeň dynamickou a moderní metropolí západních Čech. Význam města během staletí dokládá i rozmanitost architektury a množství budov postavených v různých slozích.

Centrální poloha. Okouzlující. Komfortně vybavený: Vienna House Easy Pilsen je přímo v centru Plzně, jen pár minut pěšky od historického centra. Hned naproti hotelu se nachází známý pivovar Plzeňský Prazdroj, kde si můžete vychutnat čerstvě natočené pivo. Pokud jste zde na dovolené, určitě stojí za to navštívit Prahu, Karlovy Vary či Mariánské Lázně.

Popis pokojů

Když po dlouhém pracovním dni vstoupíte do pokoje v Vienna House Easy Pilsen, obestře vás pocit pohody a klidu, Nabízí prostorné, vkusné pokoje, které jsou promyšlené do posledního detailu. Hotel oceněný mnoha cenami ví, jak hýčkat hosty na služební cestě i na dovolené.

Popis služeb

Neuvedeno

Kapacita

Single 0
Double 131
Suite 13
Restaurace 1
Kongresový sál 7
Školicí místnost 7
Salonek 0

Kontaktní informace

Adresa:
U Prazdroje 2720/6, 30100 Plzeň

Telefon: 378 016 111
E-mail: info.easy-pilsen@viennahouse.com

Webové stránky

Vienna House Easy Pilsen