Wellness chata Jana

Hotel Hotel El Greco
Hotel Hotel El Greco
19. 3. 2020
Hotel Maxi
Hotel Maxi
19. 3. 2020
Zobrazit vše

Wellness chata Jana

Wellness chata Jana

Wellness chata Jana

Kategorie: ***, spa&wellness
Lokalita: Zlínský kraj

Popis hotelu

Na Chatě Jana máte možnost širokého výběru typologií ubytování, kde si naplno užijete váš wellness pobyt. Můžete si vybrat nové apartmány v podkroví chaty, s výhledem do okolní přírody. Nebo rodinné apartmány s vlastním krbem, které se nachází v přízemí. Wellness & SPA s moderním zázemím na Mikulčině Vrchu – Lopeníku. Atmosféru horské chaty dotváří lesy a krásná příroda Bílých Karpat s nádhernými panoramaty.
Jsou místa, kde je blíže k zemi, protože je blíže do nebe. Kde není nikam daleko a přesto můžete mít čas a svět jenom pro sebe.
Jsou místa, kam utíkáte od lidí, abyste skutečně byli s nimi. Jste v horské Chatě Jana, kterou najdete skoro na \“konci světa\““ – na Lopeníku.“

Popis lokality

Chata Jana se nachází v srdci Bílých Karpat a v jejím okolí naleznete spousty přírodních památek. Typickou přírodní zajímavostí Karpat jsou husté lesy, které se sčítají s rozkvetlými loukami. Nejvyšším vrcholem je Velký Lopeník se stejnojmennou rozhlednou. V našem okolí poznáte mnoho přírodních minerálních pramenů a přírodních památek jako je například Lopenické sedlo tvořené silnými větry stovky let.
Nedílnou součástí Bílých Karpat a Chaty Jany je spousta zajímavých kulturních památek. CHKO Bílé Karpaty se řadí k nejmalebnějším končinám naší republiky. Horská oblast, v níž se Chata Jana nachází, věnuje každému návštěvníkovi nezapomenutelný výhled na krásu Karpat. Okolí horské Chaty Jana je díky nízkému provozu dopravních prostředků čím dál více vyhledávaným místem cyklistů. V přímém okolí chaty se nachází mnoho oficiálních cyklostezek i neoficiálních cyklotras, včetně nepřeberného množství turistických tras, taktéž využívaných cyklisty.

Popis pokojů

Na Chatě Jana máte možnost širokého výběru typologií ubytování, kde si naplno užijete váš wellness pobyt. Můžete si vybrat nové apartmány v podkroví chaty, s výhledem do okolní přírody. Nebo rodinné apartmány s vlastním krbem, které se nachází v přízemí. Všechny apartmány jsou vybaveny varnou konvicí s šálky na přípravu kávy, čaje, sklenice na víno, minilednicí a TV. Rodinné apartmány s krbem navíc disponují vlastní kuchyňkou. Samozřejmostí všech apartmánů je vlastní sociální zařízení.

Popis služeb

Wellness centrum Chaty Jana
Nově v chatě najdete i wellness centrum s bazénem s masážními tryskami, finskou a parní saunou (v letním období na vyžádání), whirlpoolem se světelnou terapií, v létě venkovní bazén, sluneční terasa s lehátky a vyhřívané venkovní dětské brouzdaliště. Taky můžete využít i masáže nebo rašelinové zábaly.
Vnitřní bazén s panoramatickým výhledem
Vyhřívaný bazén a z něj výhled do údolí. Jaké to asi je, pozorovat východ slunce ve dvou, nebo měnící se barvy oblohy zapadajícího slunce nad Karpatami ?
My to víme. Stavte se, protože to popsat neumíme.
Venkovní bazén se sluneční terasou
V letních měsících je pro Vás připraven venkovní bazén s lehátky a užívat si budete jen slunce s výhledem na Bílé Karpaty. Náš koutek jižně od Beskyd je malým rájem, kde zaručujeme to, co hledáte … relax pro tělo i mysl.
Whirpool se světelnou terapií
V našem wellness centru samozřejmě nechybí ani whirlpool se světelnou terapií. Z bazénu tak můžete rovnou skočit mezi tisíce barevných bublinek. Společné chvíle Vám rádi zpříjemníme lahví kvalitního vína, lahví šampaňského nebo některou z domácích limonád.
Sauny
Součástí wellness centra je finská a parní sauna. Ve finské sauně se dokonale prohřejete a to napomáhá relaxaci a zlepšuje vašeho zdraví. Pravidelné a dlouhodobé saunování pak zvyšuje odolnost proti nachlazení. V parní sauně využijte mlhové lázně, která využívá ideální kombinace účinků tepla a vlhkosti.

Kapacita

Single 0
Double 14
Suite 2
Restaurace 50
Kongresový sál NE
Školicí místnost 50
Salonek NE

Kontaktní informace

Adresa:
Lopeník 78, 68767 Lopeník

Telefon: 777 567 130
E-mail: horska.chata@seznam.cz

Webové stránky

Wellness chata Jana