Alpský Hotel

Hotel Výsluní
Hotel Výsluní
19. 3. 2020
Hotel Hradec
Hotel Hradec
19. 3. 2020

Alpský Hotel

Kategorie: ***
Lokalita: Královehradecký kraj

Popis hotelu

Horský hotel v rakouském stylu s 22 pokoji se nachází nedaleko sportovního areálu Svatý Petr. Alpský hotel disponuje restaurací ve stylu 20. Let a venkovní letní terasou s dětským hřištěm. Při špatném počasí můžou hosté zajít do wellness nebo si v herně zahrát billiard.

Popis lokality

Svatý Petr je turisty vyhledávaná lokalita. V tomto údolí se nachází známý Skiareál s lanovkou na Pláně. Tento areál je vzdálený od hotelu cca 400 m.

Popis pokojů

Většina pokojů má výhled na Kozí hřbety. Hotel disponuje 22 dvoulůžkovými, třílůžkovými a pětilůžkovými pokoji. Hosté mají k dispozici vlastní sociální zařízení, TV, psací stůl a fén v koupelně.

Popis služeb

Pro hosty je připravena bohatá snídaně formou bufetu a případně i tříchodová servírovaná večeře. Pokud zvolí pobyt se snídaní, restaurace je jim otevřena od 12:00 do 20:00. Bar je pak k dispozici do 22:00. Wellness služby (vířivku, saunu a masáže) si hosté mohou rezervovat s předstihem na recepci.

Děti si vyhrají ve vnitřním dětském kotuku nebo venku na hřišti a pro dospělé je připravena herna s billiardem nebo třeba šipky.

Kapacita

Double 7
Triple 11
Family room 4
Restaurace 1
Salonek 1

Kontaktní informace

Adresa:
Svatopetrská 45, 54351 Špindlerův Mlýn

Telefon: 731 139 595
E-mail: sales@hotelklik.cz

Webové stránky

Alpský hotel