Aparthotel Svatý Vavřinec

Pytloun Boutique Hotel Prague
Pytloun Boutique Hotel Prague
19. 3. 2020
Amenity Hotel Lipno
Amenity Hotel Lipno
19. 3. 2020
Zobrazit vše

Aparthotel Svatý Vavřinec

Aparthotel Svatý Vavřinec

  Aparthotel Svatý Vavřinec

  Kategorie: ****, spa&wellness
  Lokalita: Královehradecký kraj

  Popis hotelu

  Aparthotel Svatý Vavřinec se nachází přímo v centru města Pece pod Sněžkou.
  Nový Aparthotel Svatý Vavřinec nabízí komfortní designové ubytování a řadí se do kategorie čtyřhvězdičkových hotelů v Peci pod Sněžkou. Každé z našich studií nebo apartmánů nabízí harmonii spojenou s designem, komfortem a pohodlím.
  Hýčkat se nechte v našem Krkonošském wellness centru, Vaše děti mohou využít dětskou a teenagerskou hernu. Ochutnat můžete pokrmy naší restaurace.
  Naše konferenční prostory Vám jsou k dispozici, Vaší firemní akci zajistíme od A do Z.
  Proměňujte s námi Vaše sny ve skutečnost.

  Popis lokality

  Pec, to je především zima a lyžování. Projekt je uprostřed největšího skiareálu v České republice, který pod názvem Skiresort Černá hora – Pec zahrnuje celkem 41 km sjezdovek. Více o skiresortu naleznete zde.

  Lyžování Vás už nikdy nebude nudit. Můžete lyžovat každý den v jiném lyžařském areálu. Můžete ráno začít na nové lanovce Zahrádky Express v Peci, odpoledne pokračovat třeba na úplně nové sjezdovce Hoffmanky v Janských Lázních a večer vyzkoušet nejdelší osvětlenou sjezdovku v Česku v Janských Lázních či jednu z nejširších osvětlených sjezdovek v Česku, kterou je Javor v Peci. Záleží jen na Vás. Všechno v klidu, v pohodě, na jeden skipas. Jinde něco podobného nenajdete.

  Pro děti najdete v Peci cvičné louky s dětskými vleky. Je tady několik lyžařských škol a Vaše děti se tady naučí lyžovat bezpečně a bude je to bavit.

  Lanovky a vleky v Peci jsou zároveň nástupními místy celé řady běžkařských túr. A je jedno, jestli jde pouze o lehké cvičné okruhy nebo o náročné celodenní túry. V Peci si každý najde to svoje.

  Aktivity v Peci ale nemůžeme omezovat jenom na zimu. I v létě tady najdete spoustu zábavy. Pec je středem sítě turistických cest. Pořád a pořád můžete objevovat nové doposud nepoznané kouty Krkonoš. Pro nástup turistických cest můžete využít i lanovky s letním provozem. Těch je celá řada. Velmi důležitá byla výstavba nové kabinkové lanovky na Sněžku. Nová lanovka přitahuje mnohem víc návštěvníků než v minulosti. Mezi další lanovky s letním provozem patří lanovka na Hnědý vrch, lanovka Portášky ve Velké Úpě nebo lanovka na Černou horu v Janských lázních. A nemusí to být jenom pěší turistické trasy. Cyklistika je v poslední době čím dál víc oblíbenější a v okolí Pece potkáte velké množství cyklistů na různě obtížných trasách.

  Pec pod Sněžkou, to je také golfové hřiště Mladé Buky, které je nedaleko. Od jara do podzimu si tady zahrajete ve zdejším krásném prostředí. Ve spojení s golfovým trenažerem v našem apartmánovém domě, jsou zde ideální podmínky pro Váš koníček. V zimě lyže a po zbytek roku golf, to je hodně populární kombinace, která sem láká celou řadu zájemců.

  V Peci můžete klidně celý den strávit ve zdejším Relax parku. Je tady bobové dráha, která je v provozu i v zimě, lanový park, ve kterém můžete vyzkoušet, zda nemáte závratě a je tu množství dalších atrakcí. Bude se tady líbit nejenom Vám, ale i Vašim dětem, které se sem budou vždy rády vracet

  Popis pokojů

  Aparthotel disponuje 85 designovými, plně vybavenými Apartmány o velikosti 1+kk až 4+kk. Všechny pokoje okoje mají plně vybavenou kuchyni, koupelnu a některé z nich balkón, vířivku nebo finskou saunu.

  Popis služeb

  Aparthotel Svatý Vavřinec nabízí kromě ubytování v 85 luxusních, designových apartmánech I služby wellness, masáže, kosmetiku, vinárnu, restauraci, podzemní i nadzemní parkoviště.

  Kapacita

  Single0
  Double14
  Suite60
  Restaurace60
  Kongresový sál30
  Školicí místnost30
  Salonek30

  Kontaktní informace

  Adresa:
  Pec pod Sněžkou 355, 54221 Pec Pod Sněžkou

  Telefon: 770 122 121
  E-mail: hotel@svatyvavrinec.cz

  Webové stránky

  Aparthotel Svatý Vavřinec