Bohem Prague Hotel

Hotel Starý Pivovar
Hotel Starý Pivovar
19. 3. 2020
Hotel Garni Rambousek
Hotel Garni Rambousek
7. 4. 2020

Bohem Prague Hotel

Kategorie: ***
Lokalita: Hlavní město Praha- Praha 5

Popis hotelu

Nový designový hotel v centru Prahy vhodný zejména pro mladé cestovatele, ale potěší i zájemce o klidné a komfortní ubytování, či zázemí pro obchodní cestu. Každý z 12 pokojů nabízí komfortní ubytování s vlastním sociálním zařízením. Součástí hotelu je i plně vybavený bar a laser game aréna.

Popis lokality

Bohem Prague Hotel se nachází v centru Prahy v jedné ze starých Pražských čtvrtí – Smíchov. Místo, kde hotel sídlí dostalo své jméno podle nedaleké klasicistní usedlosti Bertramka, ve které na čas pobýval i Amadeus Mozart. Přímo naproti hotelu se nachází nedávno zrenovovaný Malostranský hřbitov, na kterém je pohřbena řada významných českých osobností. V docházkové vzdálenosti od hotelu je i Zahrada Kinských, která volně navazuje na turisty oblíbený park Petřín. V blízkosti hotelu se nachází velké nákupní a zábavní centrum Nový Smíchov, kde je možné využít multikina, kavárny a restaurace s převážně českou a italskou kuchyní.

Popis pokojů

Každý z pokojů byl navržen tak, aby splňoval hlavní filosofii hotelu – čistota a jednoduchost, která se snoubí s moderním designem tak, aby byl pobyt pro hosty co nejpříjemnější. Spojujícím prvkem každého pokoje je designový prvek, tzv. zatmění měsíce, umístěný nad postelí. Každý z pokojů má svou vlastní koupelnu a potřebné základní vybavení – TV, sejf, fén a další.

Popis služeb

Hotel nabízí plně vybavený bar a salonek. Součástí hotelu je i moderní lasergame arena.Trvalým hostem hotelu je pan Bohem, volnomyšlenkářský a charismatický elegán, který zná všechna zákoutí Prahy a rád Vás jimi provede.

Kapacita

Single 0
Double 9
Suite 3
Restaurace NE
Kongresový sál NE
Školicí místnost 1
Salonek 1

Kontaktní informace

Adresa:
Plzeňská 56, 2. patro, 15000 Praha 5

Telefon: 777 520 277
E-mail: Neuvedeno

Webové stránky

Bohem Prague Hotel