Bohem Prague Hotel

Hotel Starý Pivovar
Hotel Starý Pivovar
19. 3. 2020
Hotel Garni Rambousek
Hotel Garni Rambousek
7. 4. 2020
Zobrazit vše

Bohem Prague Hotel

Bohem Prague Hotel

Bohem Prague Hotel

Kategorie: ***
Lokalita: Hlavní město Praha- Praha 5

Popis hotelu

Nový designový hotel v centru Prahy vhodný zejména pro mladé cestovatele, ale potěší i zájemce o klidné a komfortní ubytování, či zázemí pro obchodní cestu. Každý z 12 pokojů nabízí komfortní ubytování s vlastním sociálním zařízením. Součástí hotelu je i plně vybavený bar a laser game aréna.

Popis lokality

Bohem Prague Hotel se nachází v centru Prahy v jedné ze starých Pražských čtvrtí – Smíchov. Místo, kde hotel sídlí dostalo své jméno podle nedaleké klasicistní usedlosti Bertramka, ve které na čas pobýval i Amadeus Mozart. Přímo naproti hotelu se nachází nedávno zrenovovaný Malostranský hřbitov, na kterém je pohřbena řada významných českých osobností. V docházkové vzdálenosti od hotelu je i Zahrada Kinských, která volně navazuje na turisty oblíbený park Petřín. V blízkosti hotelu se nachází velké nákupní a zábavní centrum Nový Smíchov, kde je možné využít multikina, kavárny a restaurace s převážně českou a italskou kuchyní.

Popis pokojů

Každý z pokojů byl navržen tak, aby splňoval hlavní filosofii hotelu – čistota a jednoduchost, která se snoubí s moderním designem tak, aby byl pobyt pro hosty co nejpříjemnější. Spojujícím prvkem každého pokoje je designový prvek, tzv. zatmění měsíce, umístěný nad postelí. Každý z pokojů má svou vlastní koupelnu a potřebné základní vybavení – TV, sejf, fén a další.

Popis služeb

Hotel nabízí plně vybavený bar a salonek. Součástí hotelu je i moderní lasergame arena.Trvalým hostem hotelu je pan Bohem, volnomyšlenkářský a charismatický elegán, který zná všechna zákoutí Prahy a rád Vás jimi provede.

Kapacita

Single 0
Double 9
Suite 3
Restaurace NE
Kongresový sál NE
Školicí místnost 1
Salonek 1

Kontaktní informace

Adresa:
Plzeňská 56, 2. patro, 15000 Praha 5

Telefon: 777 520 277
E-mail: Neuvedeno

Webové stránky

Bohem Prague Hotel