Bohem Prague Hotel

Hotel Starý Pivovar
Hotel Starý Pivovar
19. 3. 2020
Hotel Garni Rambousek
Hotel Garni Rambousek
7. 4. 2020
Zobrazit vše

Bohem Prague Hotel

Bohem Prague Hotel

  Bohem Prague Hotel

  Kategorie: ***
  Lokalita: Hlavní město Praha- Praha 5

  Popis hotelu

  Nový designový hotel v centru Prahy vhodný zejména pro mladé cestovatele, ale potěší i zájemce o klidné a komfortní ubytování, či zázemí pro obchodní cestu. Každý z 12 pokojů nabízí komfortní ubytování s vlastním sociálním zařízením. Součástí hotelu je i plně vybavený bar a laser game aréna.

  Popis lokality

  Bohem Prague Hotel se nachází v centru Prahy v jedné ze starých Pražských čtvrtí – Smíchov. Místo, kde hotel sídlí dostalo své jméno podle nedaleké klasicistní usedlosti Bertramka, ve které na čas pobýval i Amadeus Mozart. Přímo naproti hotelu se nachází nedávno zrenovovaný Malostranský hřbitov, na kterém je pohřbena řada významných českých osobností. V docházkové vzdálenosti od hotelu je i Zahrada Kinských, která volně navazuje na turisty oblíbený park Petřín. V blízkosti hotelu se nachází velké nákupní a zábavní centrum Nový Smíchov, kde je možné využít multikina, kavárny a restaurace s převážně českou a italskou kuchyní.

  Popis pokojů

  Každý z pokojů byl navržen tak, aby splňoval hlavní filosofii hotelu – čistota a jednoduchost, která se snoubí s moderním designem tak, aby byl pobyt pro hosty co nejpříjemnější. Spojujícím prvkem každého pokoje je designový prvek, tzv. zatmění měsíce, umístěný nad postelí. Každý z pokojů má svou vlastní koupelnu a potřebné základní vybavení – TV, sejf, fén a další.

  Popis služeb

  Hotel nabízí plně vybavený bar a salonek. Součástí hotelu je i moderní lasergame arena.Trvalým hostem hotelu je pan Bohem, volnomyšlenkářský a charismatický elegán, který zná všechna zákoutí Prahy a rád Vás jimi provede.

  Kapacita

  Single0
  Double9
  Suite3
  RestauraceNE
  Kongresový sálNE
  Školicí místnost1
  Salonek1

  Kontaktní informace

  Adresa:
  Plzeňská 56, 2. patro, 15000 Praha 5

  Telefon: 777 520 277
  E-mail: Neuvedeno

  Webové stránky

  Bohem Prague Hotel