Equitana Hotel Resort

Ramada Airport Hotel Prague
Ramada Airport Hotel Prague
19. 3. 2020
Wellness Hotel Babylon
Wellness Hotel Babylon
19. 3. 2020
Zobrazit vše

Equitana Hotel Resort

Equitana Hotel Resort

Equitana Hotel Resort

Kategorie: ****
Lokalita: Středočeský kraj

Popis hotelu

Ubytování v našem hotelu je v 52 komfortních pokojích odpovídajících 3* a 4* standardu. Kapacita hotelu je 136 lůžek včetně přistýlek. Najdete u nás jak klasické pokoje, tak i apartmány s oddělenou ložnicí či mezonetové apartmány.
Od září 2018 můžete využít pro svůj pobyt pět nových komfortních apartmánů „Stodola““, zařízených v příjemném pohodlném designu. Apartmány disponují plně vybavenými kuchyněmi a každý má vlastní terasu. Stodola je perfektní například pro dovolenou rodin s dětmi. Dále máme čtyři apartmány v depandanci „“Chalupa““. Apartmány jsou prostorné a mají vlastní kuchyňky. „

Popis lokality

Equitana Hotel Resort je situovaný v krásné přírodě na rozhraní Středočeského a Jihočeského kraje. Je to od nás nedaleko do Příbrami i do Březnice. S ohledem na polohu ubytování nás vyhledávají lidé, kteří míří za krásami jižních Čech i nedalekých Brd.

Popis pokojů

Všechny pokoje v našem hotelu jsou zařízené v jednoduchém a vzdušném stylu. Pokoje i koupelny mají nadstandardní velikost, působí velkoryse.
Všechny pokoje mají připojení na vysokorychlostní internet. Wi-fi zdarma je samozřejmostí. Na všech pokojích je také televizor. K dispozici jsou samozřejmě ručníky a fén na vlasy v každé koupelně.

Popis služeb

Po celý rok nabízíme širokou škálu wellness služeb a dalších aktivit, které vás zbaví stresu a dodají vám energii. Pobyt ve wellness lze kombinovat s aktivní relaxací. Nabízíme jízdy na koni – pro pokročilé i úplné začátečníky. Baterky dobijete také při výletech či vycházkách do okolní přírody, která je krásná v každé roční době, nebo při jízdě na kole. Nově máme pro zájemce připravené také běžecké trasy. Načerpat energii můžete třeba i při rybaření v našem vlastním revíru. Odpočinout si můžete take při hře minigolfu či některé z míčových her na našem multifunkčním hřišti.

Kapacita

Single 0
Double 52
Suite 9
Restaurace 150
Kongresový sál 100
Školicí místnost 6
Salonek NE

Kontaktní informace

Adresa:
Martinice 1, 26272 Březnice

Telefon: 318 695 318
E-mail: Neuvedeno

Webové stránky

Equitana Hotel Resort