Family Hotel Okoř

Hotel Stella
Hotel Stella
19. 3. 2020
Romantik Hotel Eleonora
Romantik Hotel Eleonora
19. 3. 2020

Family Hotel Okoř

Kategorie: ***
Lokalita: Středočeský kraj

Popis hotelu

Jižní Francie u Prahy – to je náš rodinný hotel, ideální pro relaxaci v krásné prostorné zahradě, svatby i business schůzky a školení. Nabízíme útulné pokoje, které byly vybaveny s důrazem na pohodlí našich klientů. Naše kuchyně nabízí tradiční česká i mezinárodní jídla, typická česká vína a příjemné prostředí. Naše rozlehlá zahrada plná krásně vonící levandule přímo vybízí k romantické svatbě.

Popis lokality

Náš komfortní, útulný Family Hotel se nachází v přírodním parku v malebné historické vesničce Okoř, známé svou zříceninou ze 13. století. Okořský hrad je přístupný veřejnosti s možností prohlídek. Přírodní park v okolí je se svým jezírkem ideálním místem pro cyklistiku a pěší turistiku. Family Hotel je situován 20 min od centra Prahy, 10 min od letiště a 15 min od Kladna.

Popis pokojů

Nabízíme ubytování až pro 27 osob v útulně zařízených pokojích či apartmánech se satelitní televizí, wi-fi připojením a možností snídaně na pokoj. Pro naše hosty je k dispozici soukromá zahrada a parkování.

Popis služeb

Nabízíme také masáže (od relaxační, přes sportovní a rekondiční až po lymfodrenáže …). Pomůžeme Vám zorganizovat oslavy, výročí, loučení se svobodou, svatby, ale i obchodní jednání a konference. Okolí hotelu je možné prozkoumat na kolech, která nabízíme k zapůjčení, či na koních. V restauraci ochutnáte tradiční kuchyni i speciality jako je podzimní zvěřinové menu či svatomartinská husa. Hotelová restaurace je pro Vás otevřena každý den až do 23 hod.

Kapacita

Single 0
Double 8
Suite 3
Restaurace 40
Kongresový sál 50
Školicí místnost 50
Salonek 12

Kontaktní informace

Adresa:
Okoř 23, 25264 Praha – západ

Telefon: 233 901 031
E-mail: info@hotelokor.com

Webové stránky

Family Hotel Okoř