Family Hotel Okoř

Hotel Stella
Hotel Stella
19. 3. 2020
Romantik Hotel Eleonora
Romantik Hotel Eleonora
19. 3. 2020
Zobrazit vše

Family Hotel Okoř

Family Hotel Okoř

Family Hotel Okoř

Kategorie: ***
Lokalita: Středočeský kraj

Popis hotelu

Jižní Francie u Prahy – to je náš rodinný hotel, ideální pro relaxaci v krásné prostorné zahradě, svatby i business schůzky a školení. Nabízíme útulné pokoje, které byly vybaveny s důrazem na pohodlí našich klientů. Naše kuchyně nabízí tradiční česká i mezinárodní jídla, typická česká vína a příjemné prostředí. Naše rozlehlá zahrada plná krásně vonící levandule přímo vybízí k romantické svatbě.

Popis lokality

Náš komfortní, útulný Family Hotel se nachází v přírodním parku v malebné historické vesničce Okoř, známé svou zříceninou ze 13. století. Okořský hrad je přístupný veřejnosti s možností prohlídek. Přírodní park v okolí je se svým jezírkem ideálním místem pro cyklistiku a pěší turistiku. Family Hotel je situován 20 min od centra Prahy, 10 min od letiště a 15 min od Kladna.

Popis pokojů

Nabízíme ubytování až pro 27 osob v útulně zařízených pokojích či apartmánech se satelitní televizí, wi-fi připojením a možností snídaně na pokoj. Pro naše hosty je k dispozici soukromá zahrada a parkování.

Popis služeb

Nabízíme také masáže (od relaxační, přes sportovní a rekondiční až po lymfodrenáže …). Pomůžeme Vám zorganizovat oslavy, výročí, loučení se svobodou, svatby, ale i obchodní jednání a konference. Okolí hotelu je možné prozkoumat na kolech, která nabízíme k zapůjčení, či na koních. V restauraci ochutnáte tradiční kuchyni i speciality jako je podzimní zvěřinové menu či svatomartinská husa. Hotelová restaurace je pro Vás otevřena každý den až do 23 hod.

Kapacita

Single 0
Double 8
Suite 3
Restaurace 40
Kongresový sál 50
Školicí místnost 50
Salonek 12

Kontaktní informace

Adresa:
Okoř 23, 25264 Praha – západ

Telefon: 233 901 031
E-mail: info@hotelokor.com

Webové stránky

Family Hotel Okoř