Hotel Stella

Hotel Otakar
Hotel Otakar
19. 3. 2020
Family Hotel Okoř
Family Hotel Okoř
19. 3. 2020

Hotel Stella

Kategorie: ***
Lokalita: Plzeňský kraj

Popis hotelu

Hotel Stella se nachází v nádherné šumavské přírodě v nadmořské výšce 900 m, s překrásným výhledem na Šumavské kopce. Jeho poloha na svahu pod horou Špičák (1202 m) a Pancíř (1214 m) u lyžařského areálu je naprosto ideální pro zimní sporty a nabízí nepřeberné množství možností pro pěší i cyklistické výlety.rnrnPokoje jsou vybavené stylovým nábytkem z masivu, vlastním sociálním zařízením, telefonem, některé i televizí se SAT. V celém hotelu je bezplatný bezdrátový internet. Ubytovací kapacita skýtá až 150 lůžek ve dvoulůžkových, třílůžkových a čtyřlůžkových pokojích. Hotel disponuje i ředitelským a rodinným apartmá.rnrnNávštěvníkům je k dispozici parkoviště přímo v hotelu, kulečník nebo konferenční prostory, které lze využít i jako tělocvičnu nebo taneční sál.

Popis lokality

V letních měsících mohou návštěvníci na Železnorudsku obdivovat panenskou přírodu a historické památky. Nidko by neměl vynechat návštěvu největších šumavských jezer. Najdete je přímo za humny Železné Rudy. Černé i Čertovo jezero zvládnete navštívit pěšky za jeden den. Co by kamenem dohodil jsou i další dvě šumavská jezera, a sice Prášilské a malé jezírko Laka. Kousek za hranicemi najdete Velké a Malé Javorské jezero a jezero Roklanské.rnrnPřímo v Železné Rudě stojí za návštěvu zvláštní chrám Panny Marie Pomocné z hvězdy, nebo zámeček, který hostí Motomuzeum a expozici loutek. Ve zdejsím muzeu Šumavy je k vidění sklo.rnrnKdyž napadne sníh a většina turistických atrakcí upadne do zimního spánku, Železná Ruda prožívá hlavní turistickou sezónu. Pro návštěvníky je připraveno 25 km sjezdových tratí různých stupňů obtížnosti a 29 vleků s kapacitou 15 osob za hodinu. Milovníci běžek tu naleznou 100 km běžeckých stop.

Popis pokojů

Přenocujte v našich elgantně zařízených pokojíhc nebo apartmánech v horském stylu se světlými tóny a přátelskou komfortní atmosférou s dechuberoucím výhledem na šumavské hory. V hotelu se nachází celkem 42 pokojů a apartmánů a s takovouto kapacitou je nás hotel ideálné pro autobusové zájezdy a skupinové pobyty.rnrnPokoje jsou vybavené stylovým nábytkem z masivu, vlastním sociálním zařízením, telefonem, některé i televizí se SAT. V celém hotelu je bezplatný bezdrátový internet. Ubytovací kapacita skýtá až 150 lůžek ve dvoulůžkových, třílůžkových a čtyřlůžkových pokojích. Hotel disponuje i ředitelským a rodinným apartmá.

Popis služeb

Restaurace hotelu Stella má za cíl naplnit očekávání znalců dobrého jídla. Restaurace je otevřena pro veřejnost a hotelové hosty sedm dní v týdnu a staví na kvalitních čerstvých surovinách z místních zdrojů. Vybírat můžete z pokrmů, které jsou vytvářeny na základě sezónní dostupnosti potravin – stranou tudíž nezůstávají ani tradiční šumavské speciality.

Kapacita

Single 0
Double 38
Suite 4
Restaurace 100
Kongresový sál 50
Školicí místnost 30
Salonek 30

Kontaktní informace

Adresa:
Železná Ruda 91, 34004 Železná Ruda

Telefon: 376 397 109
E-mail: info@stellahotel.cz

Webové stránky

Hotel Stella