Horský Hotel Čeladenka

Hotel Abácie & Wellness
Hotel Abácie & Wellness
19. 3. 2020
Aparthotel Lípa
Aparthotel Lípa
19. 3. 2020

Horský Hotel Čeladenka

Kategorie: ****, congress, spa&wellness
Lokalita: Moravskoslezský kraj

Popis hotelu

Horský hotel Čeladenka**** se nachází na samém konci obce Čeladná na úpatí hory Smrk a toku říčky Čeladenka, jenž také dala tomuto místu své jméno. Hotel má dalekou historii. V letech 2013 a 2014 proběhla rozsáhlá rekonstrukce, která dala hotelu aktuální podobu. Hotel je vzdálen cca 1,5 km od golfového hřiště Čeladná. V dostupné dojezdové vzdálenosti se nachází další známá golfová hřiště (Ostravice, Hukvaldy, Lipiny, Ropice, Kravaře, Šilheřovice, aj.). Hotelový komplex nabízí ubytování v hlavní hotelové budově, horských domech či apartmánových domech. Stravování je zajištěno v hotelové restauraci, letní terase, občerstvení v lobby baru. Hotel nabízí wellness procedury, které zajišťují Lesní lázně. K dispozici je však také odborný personál Zdravotnického zařízení Čeladná (součást areálu hotelu). Volné chvíle a odpočinek hosté tráví na dětském hřišti, multifunkčním hřišt či v bazénu. Na výlety do okolí hosté využívají zdarma půjčovnu holí na Nordic walking či horská kola. Za poplatek je možné si vypůjčit airwheely nebo elektrokoloběžky. V celém areálu hotelu je zdarma k dispozici Wi-Fi připojení. Horský hotel se pyšní titulem BEST OF REALTY 2014 a jedná se o HEPA hotel (proti alergenní). Firemní klienti či rodiny s dětmi mohou využít kongresové centrum, které nabízí své prostory jak k pořádání meetingů, školení, ale také rodinných oslav, svateb, dětských soutěží a jiných aktivit.

Popis lokality

Horský hotel Čeladenka**** je vzdálený 6 km od železniční stanice Čeladná a 40 km od krajského města Ostrava. Hotel je výborným výchozím bodem na okolní vrcholy Beskyd (Smrk, Kněhyně, Čertův mlýn).

Popis pokojů

V hotelu Čeladenka**** je možné se ubytovat v hlavní budově, v horských domech nebo v apartmánových domech. Pokoje jsou kompletně zrekonstruované a splňují požadavky i těch nejnáročnějších klientů. Každý pokoj má vlastní sociální zařízení se sprchou či vanou. V koupelně je hostům k dispozici hotelová kosmetika a vysoušeč vlasů. Naprosto standardním a samozřejmým vybavením je telefon, internetové připojení, televizor se satelitem, minibar a trezor pro zajištění bezpečí veškerých vašich cenností. Ubytuje-li se v hotelu Čeladenka rodina s dětmi, rádi pro vaše děti umístí do rezervovaného pokoje dětskou postýlku nebo pohodlnou přistýlku. Část hotelových pokojů nabízí balkón nebo terasu, ze které vidíte celý hotelový resort s nepopsatelnou přírodou a dokážete tak vnímat klidnou atmosféru hotelu. Díky použití nejmodernějších materiálů jsou všechny pokoje vhodné pro alergiky. Horský hotel Čeladenka rovněž myslí na tělesně handicapované a nabízí tak bezbariérový přístup do hotelové budovy včetně pokoje a jeho vybavení.

Popis služeb

Hotel má vlastní zdroj vody, vlastního cukráře a peče chleba. Účastnil se projektu „Jak šmakuje Moravskoslezsko“, kde jsou prezentovány tradiční beskydské a valašské speciality. Hotelová restaurace s kapacitou 56 míst, letní terasa, a lobby bar nabízí hostům tradiční českou kuchyni v souladu s nejmodernějšími trendy, domácími zákusky a moučníky. Nabízí pestrý výběr originálních alkoholických a nealkoholických nápojů. Po předchozí domluvě možno zajistit dietní i bezlepkový program. Restaurace i kuchyně se může pyšnit titulem „Maurerův výběr Grand Restaurant“. Hotelové lesní lázně nabízí wellness procedury, masáže, tělová a beauty ošetření. Celý tým se postará o zajištění služeb na špičkové úrovni.

Kapacita

Single 5
Double 15
Suite 2
Restaurace 1
Kongresový sál NE
Školicí místnost 1
Salonek NE

Kontaktní informace

Adresa:
Čeladná 809, 73912 Čeladná

Telefon: 591 160 160
E-mail: hotel@celadenka.cz

Webové stránky

Horský Hotel Čeladenka