Horský hotel Excelsior

Hotel Slezan
Hotel Slezan
19. 3. 2020
Wellness hotel Diana
Wellness hotel Diana
19. 3. 2020
Zobrazit vše

Horský hotel Excelsior

Horský hotel Excelsior

Horský hotel Excelsior

Kategorie: ***
Lokalita: Moravskoslezský kraj

Popis hotelu

Horský hotel Excelsior se nachází v obci Horní Lomná u Jablunkova. Hotel je obklopen krásným prostředím Moravskoslezských Beskyd a je situován přímo v přírodě, kde naleznou příjemné zázemí všichni, kdo touží po odpočinku na horském vzduchu a v hezkém prostředí.

Popis lokality

Okolí nabízí mnoho příležitostí, ať už k sportovně, tak i odpočinkově laděným pobytům. V blízkosti hotelu se nachází cyklostezky, běžkařské stopy a turistické trasy.

Popis pokojů

Pokoje jsou vybaveny vlastním sociálním zařízením s vanou nebo sprchovým koutem, satelitní televizí a wi-fi připojením.

Nově vybudované chatky nacházející se v blízkosti hotelu jsou vhodné pro rodinu s dětmi nebo pro 5-člennou skupinu osob. Chatky mají své vlastní sociální zařízení s rohovou hydromasážní vanou, v přízemí společenskou místnost s krbem a manželskou postelí. Ve vrchním patře se nachází ložnice se třemi samostatnými lůžky. Útulnost dotváří interiér v horském stylu.

Popis služeb

K relaxaci a odpočinku si můžete vybrat ze široké nabídky Wellness & SPA služeb. Hotel nabízí také služby v oblasti pořádání soukromých či firemních akcí na míru a je vyhlášen jako výborná lokalita pro pořádání svatebních obřadů a svatebních oslav

Kapacita

Single 2
Double 11
Suite 2
Restaurace 1
Kongresový sál 1
Školicí místnost 2
Salonek 1

Kontaktní informace

Adresa:
Horní Lomná 071E, 73991 Horní Lomná

Telefon: 558 341 003
E-mail: Neuvedeno

Webové stránky

Horský hotel Excelsior