Hotel a restaurant Větruše

ALEXANDRIA**** Spa & Wellness hotel
Alexandria Spa & Wellness hotel
19. 3. 2020
Bouda Máma wellness hotel
Bouda Máma Wellness Hotel
19. 3. 2020

Hotel a restaurant Větruše

Kategorie: ****, congress, spa&wellness
Lokalita: Ústecký kraj

Popis hotelu

Hotel Větruše se nachází v Ústí nad Labem na okraji města a přesto přímo v centru. Jedinečná poloha hotelu Větruše**** mezi Mariánskou skálou a hradem Střekov Vám poskytne unikátní výhled na celé Ústí, údolí řeky Labe i okolní krajinu. Díky své poloze a lanové dráze nabízí klidné a nerušené ubytování a zároveň rychlé spojení s centrem Ústí. Ubytování v hotelu Větruše ve čtyřhvězdičkovém standardu zahrnuje vše, co lze očekávat: bezplatné rozšířené služby recepce, útulné světlé pokoje laděné v příjemných zemitých tónech, pokojový servis, bezbariérový přístup, lobby bar, výbornou hotelovou restauraci, vše pro pohodlné rodinné ubytování, relaxaci i sportovní vyžití. Vstřícný personál je připravený udělat vše, aby se u nás hosté cítili co nejlépe.

Popis lokality

Hotel Větruše**** se nachází v srdci Ústeckého kraje, přímo v Ústí nad Labem. Hotel je situovaný na Ferdinandově výšině nad údolím řeky Labe, je tak nepřehlédnutelnou dominantou města a zároveň nabízí výhled na celé krajské město a jeho přilehlé okolí. Je dostupný jak autem, pěší cestou, cyklotrasou, tak i lanovou dráhou, která Větruši celoročně spojuje s centrem města. Přímo z Větruše vede několik turisticky značených cest do blízkého i vzdálenějšího okolí, například k Vaňovskému vodopádu, který je největší v Českém Středohoří, přes Masarykova zdymadla ke hradu Střekov, další dominantu Ústí, anebo na Milešovku, nejvyšší horu Českého středohoří. Nedaleko je to také do Hřenska, výchozího místa pro výlety na Pravčickou bránu, do soutěsek řeky Kamenice nebo po nejznámějších rozhlednách Českého Švýcarska. Velmi blízko je to také do lázeňského města Teplice, do hlavního města Prahy či do Drážďan, kde můžete obdivovat historické památky města procházkou centrem nebo jet z Ústí lodí a mít tak jedinečný zážitek.

Popis pokojů

Náš hotel nabízí ubytování ve 42 pokojích s celkovou kapacitou 80 lůžek s možností dalších přistýlek na pokojích. Všechny naše pokoje – standardní dvoulůžkové pokoje, dvouložnicové apartmány, suity i rodinný apartmán, jsou laděny v příjemných zemitých tónech. Samozřejmostí ve všech pokojích je vlastní sociální zařízení buď se sprchou nebo s vanou, fén, minibar, trezor, klimatizace, satelitní televize, telefon. Rodinný apartmán má i vlastní plně vybavenou kuchyňku. Hosté u nás můžou využít i pokoje se speciálními ručně vyráběnými postelemi z přírodních matereiálů společnosti Saffron, které jsou speciálně navržené pro ten nejkvalitnější spánek a užít si tak pobyt u nás do nejmenších detailů.

Popis služeb

Naší specialitou jsou wellness služby. Ty zahrnují dřevěnou saunu s chladným bazénkem, dvě vyhřívané vířivky, masážní JADE lůžka s lávovými kameny a masáže od nejlepších terapeutů s využitím léčivých emulzí a pěstících olejů. Najdete u nás také tenisové kurty, multifunkční hřiště na nohejbal či volejbal, posilovnu s vybavením Green Sport. Pro děti je k dispozici dětské hřiště, celá rodina si pak může užít zábavy v přírodním bludišti či zrcadlové místnosti anebo vyrazit společně lanovkou do nákupního centra s kinem a dětskými koutky. Samotnou kapitolou je hotelová restaurace. Tým našeho šéfkuchaře Lukáše Uhera se specializuje na skutečne kvalitní gastronomii inspirovanou Rakousko-Uherskou tradicí. V jídelním lístku nechybějí jak sezónní speciality, tak samozřejmě pestrá nabídka vín, včetně regionálních. K dispozici máme také 5 salonků a velký sál s kapacitou až 150 míst k sezení, kde pořádáme společenské plesy, svatby, oslavy narozenin, rauty, ale i firemní večírky, školení a kongresy. Naši koordinátoři vše pečlivě připraví a jsme tak schopni zařídit několik různých společenských událostí zároveň.

Kapacita

Single 10
Double 27
Suite 5
Restaurace 70
Kongresový sál 150
Školicí místnost 30
Salonek 20

Kontaktní informace

Adresa:
Fibichova 392/25, 40001 Ústí nad Labem

Telefon: 474620330
E-mail: hotel@hotelvetruse.cz

Webové stránky

Hotel a restaurant Větruše****