Hotel Magistr

Hotel & Zámek Svijany
13. 10. 2020
Hotel Monínec
27. 10. 2020

Hotel Magistr

Kategorie: ***
Lokalita: Zlínský kraj

Popis hotelu

Hotel Magistr nabízí ubytování v klidném historickém centru Vsetína. Samozřejmostí je vlastní uzavřené parkoviště přímo u vchodu do hotelu. Příjemné venkovní posezení v teplých měsících roku nabízí letní zahrádka.

Disponujeme ubytovací kapacitou 22 pokojů s celkovým počtem 50 lůžek. Snídani podáváme v klimatizované zimní zahradě. Hotel Magistr nabízí také pronájem vinného sklepa pro pořádání společenských akcí a podobných událostí.

Popis lokality

Hotel MAGISTR se nachází přímo v centru na Dolním náměstí. Vzdálenost je 27 km od Velkých Karlovic, 34 km od Zlína a 53 km od letiště Leoše Janáčka Ostrava.

Ve Vsetíně a okolí se můžete věnovat různým aktivitám, jako je pěší turistika, lyžování a cyklistika či navštěvám různých zajímavých míst a památek.

Popis pokojů

Hotel nabízí k dispozici nově zrekonstruovaných 7 jednolůžkových, 9 dvoulůžkových pokojů a 6 apartmánů. Jsou zařízeny v elegantním a vzdušném stylu, pro příjemný pocit zákazníka. Pokoje jsou standardně vybaveny koupelnou, WC, Wi-Fi připojením, vysoušečem vlasů a kosmetikou. Přidaný komfort zajišťuje damaškové povlečení.

Nabízíme pokoje s masážním sprchovým panelem a také jeden pokoj s perličkovou vanou. Apartmán je vybaven masážní vanou. Pokoje jsou rozmístěny ve dvou poschodích hotelu a jejich výhled je situován na historické náměstí, vsetínský zámek, nebo do klidové zadní části hotelu. Podkrovní apartmán je vhodný až pro 5 osob.

Nové apartmány Deluxe mají samostatný vchod, vlastní terasu a jsou vybaveny minibary.

Popis služeb

HOTELOVÉ SLUŽBY

  • Komfortní ubytování v centru Vsetína, včetně snídaně
  • Vlastní uzavřené parkoviště
  • Rauty, svatby, společenské akce v zimní zahradě nebo ve vinném sklípku
  • Možnost úschovy kol a lyží
  • Při dlouhodobém ubytování zajištění praní prádla
  • Úschova cenných věcí

VINNÝ SKLEP

Nabízíme pronájem vinného sklepa pro pořádání společenských akcí, školení, oslav a večírků, firemních událostí a podobných akcí. Vinný sklípek je nově upraven a zrekonstruován.

Kapacita

Single 7
Double 9
Suite 6

Kontaktní informace

Adresa:
Dolní náměstí 345, 755 01 Vsetín

Telefon: +420 702 119 826
E-mail: hotelmagistr@hotelmagistr.cz

Webové stránky