Hotel & Zámek Svijany

Hotel Pod Zámkem
27. 7. 2020
Hotel Magistr
15. 10. 2020

Hotel & Zámek Svijany

Kategorie: ***
Lokalita: Liberecký kraj

Popis hotelu

Ubytování na zámku nabízí ubytování v celkem 17 zámeckých pokojích s kapacitou 41 lůžek. Pokoje se nachází ve 3. a 4. nadzemním podlaží a jsou pohodlně dostupné výtahem. Všechny hotelové pokoje jsou klimatizované. K odpočinku je možno využít zámeckou zahradu, která je ideální na krátkou procházku nebo piknik. Hotel & Zámek Svijany má otevřenu stálou expozici zaměřenou na archeologii, historii zámku a jeho okolí, historii pivovarnictví a lazebnictví, podzemí a další zajímavosti. Ubytování u pivovaru má svou atmosféru a slibuje mimořádnou příležitost pro společnou zábavu.

Popis lokality

Hotel & Zámek Svijany se nachází na okraji Českého ráje a je vzdálen necelou hodinu autem od Prahy, 20 minut autem z Liberce a nedaleko sjezdu z dálnice D10. Svou polohou je skvělým výchozím bodem pro návštěvu Českého ráje. Nechte se unést kouzlem tohoto místa, které je ideální pro romantické ubytování na zámku, ale i pro společně strávený čas rodin s dětmi, zastavení a načerpání sil pro výletníky i cykloturisty. Pivovar s ubytováním jen tak nikde nenajdete, u nás můžete ale bydlet kousek od něj.

Popis pokojů

Stylově vybavené pokoje jsou umístěny ve druhém a třetím patře hotelu, jsou snadno přístupné výtahem.  Nabízí nezapomenutelný výhled na Český ráj. Pokoje jsou vybaveny televizorem, Wi-Fi připojením, klimatizací, lednicí a vlastním sociálním zařízením se sprchovým koutem nebo vanou a fénem. Na vybraných typech pokojů se nachází tajná schránka, kterou můžete otevřít pomocí skrytých indicií.

Popis služeb

Hotel a Zámek Svijany nabízí svým hostům k ubytování celou řadu služeb. Hosté mohou využít relaxační masáž či snídani přímo na pokoji, mohou si zahrát některou z dobrodružných zámeckých her Arcana, prohlédnout si zdarma zámecké expozice nebo si prohlédnout Pivovar Svijany v jeho reálném provozu. Hotel nabízí celou řadu atraktivních pobytových balíčků. Pobyt si užijí jak páry, tak rodiny s dětmi. Najdete zde Montessori koutek, dětské hřiště I archeologické pískoviště. Hotel a Zámek Svijany je oblíbeným místem pro pořádání svateb, firemních akcí a konferencí.

Kapacita

Single speciální ceny pro single pokoje u double pokojů
Double 13 (v počtu zahrnuty 2 triple)
Suite 3
Restaurace 1
Školicí místnost 1
Salonek 2

Vybavení pokojů:

Kontaktní informace

Adresa:
Svijany 30, 463 46 Svijany

Telefon:
+420 481 770 703, + 420 739 589 799
E-mail: hotel@zameksvijany.cz

Webové stránky