Hotel Pošta Sobotka

Hotel Jičín
Hotel Jičín
6. 4. 2020
Hotel U Krále
6. 4. 2020

Hotel Pošta Sobotka

Kategorie: ***
Lokalita: Královehradecký kraj

Popis hotelu

Hotel Pošta je situován v turistické oblasti Český ráj na náměstí v Sobotce, 500 metrů od zámku Humprecht. Součástí hotelu jsou 2 restaurace s letní terasou, které podávají tradiční česká jídla a pizzu.K dispozici je Wi-Fi zdarma. Každé ráno je podávána snídaně formou bufetu.

Hotel nabízí úschovnu kol a službu půjčení jízdních kol. Koupaliště v Sobotce je vzdáleno 900 metrů.Hotel Pošta stojí přímo u autobusové zastávky. Prachovské skály a aquapark v Jičíně jsou vzdáleny 14 km. Hrad Valdštejn je vzdálen 16 km a v jeho okolí najdete turistické stezky. Je z něj také krásný výhled na Hrubou Skálu.

Popis lokality

Město Sobotka je nazýváno jižní branou Českého ráje. Leží 70 km severovýchodně od Prahy, mezi Mladou Boleslaví a Jičínem. Jde o město s bohatou historií a kulturní tradicí (Šrámkova Sobotka, Sobotecký jarmark s festivalem uměleckých řemesel). Nad městem se nachází jedinečný lovecký zámek Humprecht ze 17. Stol, který je národní kulturní památkou. Ze Sobotky vedou turistické trasy na hrad Kost, hrad Trosky, zámek Staré Hrady, nebo údolí Plakánek.

Popis pokojů

Všechny pokoje jsou vybaveny televizí, šatníkem, vlastní koupelnou ve které je umístěn fén. Většina pokojů je také vybavena kávovarem.

Popis služeb

Na přání a za příplatek jsme schopni zajistit mnoho dalších doplňkových služeb jako například masáže, zapůjčení kol, minigolf, tenis či květinu na pokoj a mnoho dalších.

Kapacita

Double 14
Suite 3
Restaurace 1
Školicí místnost ANO
Salonek ANO

Vybavení pokojů:

Kontaktní informace

Adresa:
nám. Míru 215, 507 43 Sobotka, Česko, 50743 Sobotka

Telefon: +420 732445 151
E-mail: info@hotelsobotka.cz

Webové stránky