Hotel Praděd Thamm

Hotel Růžové údolí
Hotel Růžové údolí
19. 3. 2020
Hotel Ford
Hotel Ford
19. 3. 2020
Zobrazit vše

Hotel Praděd Thamm

Hotel Praděd Thamm

Hotel Praděd Thamm

Kategorie: ***
Lokalita: Olomoucký kraj

Popis hotelu

V Hotelu Praděd Thamm si vychutnejte jedinečnou atmosféru budovy z 19. století. Nechte se obklopit nádhernou přírodou okolních divokých Jeseníků. Z hotelu můžete vyrážet na výlety pěšky i na kole. A jakmile napadne sníh, užijete si nespočet zimních aktivit. Úchvatné výhledy vás donutí na chvíli se zastavit a jen tak být.

Popis lokality

U nás se vám ještě pořád může stát, že při svém putování nenarazíte na jediného živáčka. Ve Zlatých Horách si zkrátka dokonale odpočinete od ruchu velkoměst i každodenního shonu a načerpáte potřebné síly. Lokalita Zlatých Hor se právem pyšní titulem nejčistšího vzduchu v České republice. Zregenerujte u nás své plíce od všudypřítomného smogu a udělejte další krok pro své zdraví. Uvidíte, že se vám vaše tělo odvděčí.

Popis pokojů

Těšit se můžete na útulně zařízené pokoje a postele s pohodlnými matracemi. Na každém pokoji na vás čeká minibar s výběrem alkoholických a nealkoholických nápojů a základní značková kosmetika.

Z jakých pokojů můžete vybírat?

Celkem je pro vás připraveno 13 pokojů. Kapacita našeho hotelu činí 33 lůžek.

Pokud u nás chcete pořádat větší akci, můžete využít i náš sousední penzion, který je s hotelem spojen krytým vzdušným přechodem. V penzionu pro vás máme k dispozici celkem 10 útulných čtyřlůžkových pokojů, které jsou zařízeny podobně jako naše hotelové pokoje. Pouze sprchy a toalety nejsou součástí pokoje, ale najdete je v suterénu.

Popis služeb

V ceně hotelového pokoje získáte bohatou snídani formou švédských stolů a možnost využívat naše wellness po celý den zdarma. Zrelaxujte své tělo v bazénu, vířivce, nebo jedné z našich saun.

K dispozici je take:

Restaurace Thamm kde vaříme českou klasiku i mezinárodní speciality.

Thamm Bar, pivnice s příchutí exotiky se zbírkou více než 55 rumu z celého světa.

2 profesionálně vybavené bowlingové dráhy.

Společenský sál, privátní salonek, nebo učebnu pro firemní incentivní zájezdy, školení, prezentacr, teambuilding, konference, nebo třeba vánoční večíreky.

Také pořádáme svatby. Uspořádat u nás můžete jak samotný obřad, tak i následnou svatební hostinu.

Kapacita

Single 24
Double 24
Suite 1
Restaurace 50
Kongresový sál 120
Školicí místnost 25
Salonek 30

Kontaktní informace

Adresa:
Krnovská 197, 79376 Zlaté Hory

Telefon: 584 453 724
E-mail: recepce@hotelpraded.eu

Webové stránky

Hotel Praděd Thamm