Hotel Praděd Thamm

Hotel Růžové údolí
Hotel Růžové údolí
19. 3. 2020
Hotel Ford
Hotel Ford
19. 3. 2020

Hotel Praděd Thamm

Kategorie: ***
Lokalita: Olomoucký kraj

Popis hotelu

V Hotelu Praděd Thamm si vychutnejte jedinečnou atmosféru budovy z 19. století. Nechte se obklopit nádhernou přírodou okolních divokých Jeseníků. Z hotelu můžete vyrážet na výlety pěšky i na kole. A jakmile napadne sníh, užijete si nespočet zimních aktivit. Úchvatné výhledy vás donutí na chvíli se zastavit a jen tak být.

Popis lokality

U nás se vám ještě pořád může stát, že při svém putování nenarazíte na jediného živáčka. Ve Zlatých Horách si zkrátka dokonale odpočinete od ruchu velkoměst i každodenního shonu a načerpáte potřebné síly. Lokalita Zlatých Hor se právem pyšní titulem nejčistšího vzduchu v České republice. Zregenerujte u nás své plíce od všudypřítomného smogu a udělejte další krok pro své zdraví. Uvidíte, že se vám vaše tělo odvděčí.

Popis pokojů

Těšit se můžete na útulně zařízené pokoje a postele s pohodlnými matracemi. Na každém pokoji na vás čeká minibar s výběrem alkoholických a nealkoholických nápojů a základní značková kosmetika.

Z jakých pokojů můžete vybírat?

Celkem je pro vás připraveno 13 pokojů. Kapacita našeho hotelu činí 33 lůžek.

Pokud u nás chcete pořádat větší akci, můžete využít i náš sousední penzion, který je s hotelem spojen krytým vzdušným přechodem. V penzionu pro vás máme k dispozici celkem 10 útulných čtyřlůžkových pokojů, které jsou zařízeny podobně jako naše hotelové pokoje. Pouze sprchy a toalety nejsou součástí pokoje, ale najdete je v suterénu.

Popis služeb

V ceně hotelového pokoje získáte bohatou snídani formou švédských stolů a možnost využívat naše wellness po celý den zdarma. Zrelaxujte své tělo v bazénu, vířivce, nebo jedné z našich saun.

K dispozici je take:

Restaurace Thamm kde vaříme českou klasiku i mezinárodní speciality.

Thamm Bar, pivnice s příchutí exotiky se zbírkou více než 55 rumu z celého světa.

2 profesionálně vybavené bowlingové dráhy.

Společenský sál, privátní salonek, nebo učebnu pro firemní incentivní zájezdy, školení, prezentacr, teambuilding, konference, nebo třeba vánoční večíreky.

Také pořádáme svatby. Uspořádat u nás můžete jak samotný obřad, tak i následnou svatební hostinu.

Kapacita

Single 24
Double 24
Suite 1
Restaurace 50
Kongresový sál 120
Školicí místnost 25
Salonek 30

Kontaktní informace

Adresa:
Krnovská 197, 79376 Zlaté Hory

Telefon: 584 453 724
E-mail: recepce@hotelpraded.eu

Webové stránky

Hotel Praděd Thamm